Publikuota: 2023 m. 1 lapkričio d. 09:00
GREY PENTHOUSE („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Gedmanto Kropio nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Justinos Skurdelytės ir Mariaus Simokaičio kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

GREY PENTHOUSE

Apartamentai esantys Vilniaus mieste, dangoraižių kvartale. Tai vienas aukščiausiai esančių apartamentų, turintys privatų patekimą, su pasakiška panorama, kuria galima grožėtis visomis pasaulio kryptimis. Tai vieninteliai apartamentai pastate turintys terasą, kuri siekia 220 kv.m. Atsiveria nuostabus vaizdas į Gedimino pilį, Vilniaus senamiestį, vakarų pusėje saulę lydi TV bokštas.

 313 kv.m. apartamentai padalinti į dvi funkcines dalis. Viena jų skirta poilsiui. Net trys miegamieji su asmeniniais vonios kambariais bei drabužinėmis leis mėgautis ramybe ir privatumu. Antroji dalis skirta poilsiui bei pramogoms. Tai 157 kv.m. erdvė, kurioje telpa erdvi, profesionali virtuvė, turinti net 4 metrų salą su pusbario funkcija. Virtuvės ir valgomojo zonas atskiria atvira burbulinė vonia, kurioje galėsite mėgautis vakarėjančio ar skubančio miesto vaizdais. Šioje erdvėje taip pat yra pietų zona su 10 asmenų valgomuoju stalu. Poilsiui skirtas lounge‘as su moduline, net 10 metrų Saba Italia gamintojo sofa, kurioje patogiai jausitės tiek vienas, tiek su didele kompanija draugų. Ši zona skirta filmų vakarams, smagiems vakarėliams ar ramiai poilsiui.

 Savo gyvenimą apartamentai pradėjo prieš 16 metų. Šiuolaikinam, aiškius prioritetus turinčiam gyventojui jie nebetiko, todėl nuspręsta apartamentus pilnai rekonstruoti. Naujai įrengtas grindininis šildymas pagrindinėje erdvėje bei vonios kambariuose, miegamuosiuose išsaugotos ir renovuotos medinės grindys, pravesti nauji įvadai miegamųjų radiatoriniam šildymui, elektros instaliacija bei santechnikos įvadai.

 Lubose įmontuoti techniniai apšvietimo elementai – įleidžiami taškiniai šviestuvai bei priglaistomuose bėgeliuose magnetiniai šviestuvai. Sienos bei grindys padengtos įbrėžimams ir vandeniui atspariu mikrocementu. Tai ne tik praktiškas sprendimas, bet ir, esant poreikiui, lengvai atnaujinamas. Miegamuosiuose išsaugotos medinės grindys, kurios apdailos darbų metu buvo restauruotos bei dažomos pasirinkta spalva atitinkančia bendrą interjero koloritą. Medis suteikia jaukumo, narūralumo bei šilumos pojūti. Ne veltui buvo pasirinktos ir sumontuotos ąžuolinės durys. Jų paskirtis ne tik pagyvinti interjerą vizualiai savo išskirtiniu reljefu, bet ir užtikrinti ilgaamžiškumą. Naudoti aukščiausios klasės santechnikos elementai savo formomis bei spava užtikrinantys modernumą bei funkcionalumą.

Gedmanto Kropio nuotr.

Apartamentuose suprojektuoti šviesos sprendimai prisitaikys prie jūsų dienos įpročių. Lengvas DALI valdymas vos keliais išmaniojo įrenginio paspaudimais leis pamiršti įprastus jungiklius bei kurti bet kuriam paros metui pasitarnaujančius šviesos scenarijus. Naktinis apšvietimas įsijungs pasiekus jūsų norimą prieblandos lygį, seks paskui jus nesukeldamas diskomforto. Pagrindinės erdvės valdomos keliais išmaniaisiais įrenginiais, tad apšvietimo scenarijus galėsite valdyti net iš kelių skirtingų vietų. Šviestuvai apartamentuose išsiskiria aukščiausios klasės šviesos atkūrimo indeksais, skleidžia dienos šviesos spektro temperatūrą, bei keičią apšvietos intensyvumą. Šviestuvai leidžia keliauti per dizaino istoriją, kuri prasideda nuo 1957 metų, kai Castiglioni broliai sukūrė vieną iš šviestuvų, kabančių šių apartamentų miegamajame, ir tęsiasi iki pat šių dienų, kai danų kompanija 101CPH pristatė greitai ikoniniu tapusį modelį, apšviečiantį dalį svetainės erdvės. Norite nustebti? Viename iš miegamųjų kambarių jus pasitiks Gorilos galva atkartojantis skulptūriškas KARMAN gamintojo kurtas šviestuvas.

 Korpusiniai baldai, tokie kaip virtuvė, spintos ir TV baldas, pagaminti iš presuotų dažytų medžio drožlių plokščių. Jų paviršius padengtas laku. Tai lengvai prižiūrimi paviršiai, tad nesukelia jokių nepatogumų buityje. Virtuvė su pilnai integruota buitine technika: kaitlentė su integruotu gartaraukiu valdoma išmaniąja programėle, orkaitė, mikrobanginė, dvivėris erdvus šaldytus su ledukų gaminimo funkcija, indaplovė, vyno šaldytuvas. Plautuvės zonoje integruota maisto atliekų smulkintuvas. Sprendimai apie buitį be rūpesčių. Koridoriais zonoje bei miegamuosiuose įrengtos erdvios drabužinės. Darbužinių fasadams pasirinkti pilkai tonuoti veidrodžiai, kurie erdvėms suteikia gylio, jas praplečia. Drabužinėse intgeruotas apšvietimas, kuris judesio daviklių pagalba įsijungus vos tik pravėrus duris. Pasirinktos moderniausios SLIDER slenkančios sistemos patogiam durų atidarymui. Visu perimetru išsidėstę vitrininiai langai dengti natūralaus audinio – lininėmis užuolaidomis. Patogiam užuolaidų valdymui įrengti elektriniai bėgeliai. Naudodamiesi pulteliu ar išmaniąja programėle, langus užverti arba atidengti patogiausiu būdu.

Gedmanto Kropio nuotr.

 Apartamentai pasižymi dideliu plotu, leidžia improvizuoti ir pildyti objektais. Nepaisant didelio ploto suteiktomis galimybėmis, buvo pasirinkti tik būtiniausi ir šiam konceptui tinkantys elementai. Ypatingai kruopščiai atrinkti skandinavų bei italų architektų kurti elementai pasižymi švariomis linijomis, subtiliai įsielija į bendrą interjero kompoziciją. Interjero detalės užpildo erdves sukurdamos ypatingą emociją. 101 CPH, FLOS, LAMMHULTS, NEMO bei SABA ITALIA vardai rodo šio interjero autentiškumą bei yra kokybės ženklas. Interjerą papildydo Balio saloje būtent šiam interjerui pagamintos supynės, kurios tampa puikia pokalbio tema. Kiekvienas savo namuose turime kolekciją prisiminimų. Tai mielos smulkmenos, kurios mums primena gražiausias gyvenimo akimirkas, keliones ar patirtus nuotykius. Nebūtinai jos turime slėpti atsiminimų dėžutėse. Prisiminimams skirtos stiklo lentynos su integruotu apšvietimu. Atkreipiame dėmesį į virtuvės salą, kuri savo stalviršyje turi ertmę pripildytą jūros smėliu. Netikėtas sprendimas leidžiantis sugrįžti į aplankytus paplūdimius. Prisiminimai čia tampa gyvi ertmę papildžius akmenėliais ar kitomis gamtos dovanomis. Smilkalai ar žvakės sukurs romantišką atmosferą, užpildys ramybe.

Susiję:

 Apartamentų koncepto inspiraciją padiktavo pro langus atsiveriantis gyvas paveikslas, kuris, monochrominiame interjere, kiekvienu paros metu sukuria meno galerijos jausmą. Interjere derinti italų bei skandinavų gamintojų baldai susilieja į vientisą kompoziciją, kuri pilnai išbaigia nestandartiniai, išmanūs apšvietimo sprendimai. Kiekvienas dizaino elementas turi savo istoriją, taip papildydmas interjerą subtilia, konceptualia prabanga. Tai mistikos ir paslapties kupina erdvė, kurios emociją pastiprina tamsios interjero spalvos – juodos ir pilkos spalvų tonai, gilios ir dekoratyvios elementų tekstūros. Interjerą užbaigia aukščiausios klasės meistrų kurta mikrocemento rankų darbo apdaila, kuri apartamentus paverčia gyva erdve, suteikia jai dekoratyvumo, o keičiantis paros metui bei apšvietimui, primena tapybos kūrinį.

Gyvendamas čia tu gali matyti tiek, kiek aprepia tavo akys. Gyvendamas čia, tu gali pajausti tiek, kiek niekada napajaus skubantys miesto gatvėmis. ūdamas čia, tu gali gyventi taip ar tuo, kaip tik kalba tavo širdis. Laisvė. Įkvėpimas. Komfortas. Unikalumas slypi paprastume – teik, kiek reikia, kad gyvenimas taptų patogus.

Šalis: Lietuva
Plotas: 313m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.