Publikuota: 2024 m. 8 vasario d. 09:00
Spalvų deriniai: miegamojo ramybės oazei sukurti

Rugilė Jautakaitė, interjero dizainerė Interjero studija Rugilė Jautakaitė Interior

Miegamojo erdvė namuose simbolizuoja asmeninę saugumo oazę, į kurią visada norėtųsi sugrįžti ir atsipalaiduoti. Mano nuomone, ji turi būti jauki, akiai mielo kolorito. Sukūriau tris grindų ir tapetų derinius. Mano akimis žiūrint, jie yra jaukūs, įdomūs, bet neįkyrūs. Kviečiu išsirinkti jums artimiausią koloritą.

Švelni rožinė su smaragdo žalia

Prigesinta rožinė nedrąsiai grįžta į interjerus. Kodėl nepradėjus nuo miegamojo, kur ši spalva netrukdoma gali atskleisti savo savybes? Iš pradžių galima pasirinkti rožinių tonų tapetus ar rausvą minkštą kilimą, ant kurio bus malonu nuleisti kojas išlipus iš lovos. Miegamasis, kuriame vyrauja rožinė spalva dvelkia jaukumu ir ramybe. Švelnaus, tarsi banguojančio rašto pasteliniai tapetai lengvai įsilies į šią erdvę ir puikiai derės su pasirinkto tamsesnio atspalvio grindimis. Kad nebūtų baisu nusaldinti interjerą, bene artimiausia gamtai sodri žalia spalva puikiai atliks savo darbą ir suteiks stiprų kontrastą. Žalsvos spalvos miegamojo tekstilė bei ant sieną puošiantis autorinis meno kūrinys taps baigiamaisiais interjero akcentais.

spalvų deriniai miegamajam

Rugilės Jautakaitės derinys

 

 1. Vinilinės grindys Quick-Step, „Cacao“ ąžuolas, AVSP40279, Alpha Vinyl Small Planks kolekcija
 2. Tapetai 111589, „Momentum 4“ kolekcija, Harlequin
 3. Kilimas KL46107AE990, „Flux“ kolekcija, Osta
 4. Lovos užtiesalas „AVA Prusse“ ir dekoratyvinė pagalvė „Solal Paon“, Vivaraise
 5. Spalvoti lino raižiniai iš ciklo „Pašvaistė“ (1984 m.) ir „Viršūnės ir gelmės“ (1987 m.), dailininkas Gerardas Šlektavičius
 6. Knyga „The Art and Science of Ernst Haeckel.“ iš „40th Edition“ knygų serijos, leidykla „Taschen“

Karališka mėlyna

Mėlyna – nusiraminimo spalva, mėgstamiausia planetos gyventojų spalva.
Prie jos lengva derinti bet kurią kitą spalvą, bet geriau su mėlyna nepersistengti ir leisti jai atskleisti savo pačios savybes nors ir smulkiose interjero detalėse. Šios spalvos kilimas bei kita tekstilė papildys mėlynais potėpiais margintus miegamojo tapetus. Šalia ypač tiks smėliniai ar pilki atspalviai – jais galite dekoruoti kitas miegamojo sienas. Tokiame kambaryje vietą lengvai ras ir mano mėgstamos interjerinės knygos. Žinoma, tokio miegamojo pagrindu tampa balintos medienos imitacijos grindys.

spalvų deriniai miegamajam

Rugilės Jautakaitės derinys

 

 1. Vinilinės grindys Quick Step, „Cotton“ ąžuolas, PUCP40103, Pulse Click kolekcija
 2. Tapetai CAB602 ir CAB903, „Cabinet of curiosities“ kolekcija, Masureel
 3. Kilimas KLCOMFORT/1006/M, „Comfort“ kolekcija, Ekohali
 4. Lovos užtiesalas „Tana Touareg“ ir dekoratyvinė pagalvė „Tana Touareg“, Vivaraise
 5. Knyga „Bauhaus“ iš „Basic Art“ knygų serijos, leidykla „Taschen“

Auksinė violetinė

Violetinė savaime nėra šilta spalva. Ji ne visiems patinka dėl sunkaus suderinamumo ar panašumo su rožine. Bet, radus tinkamą porą, šiuo atveju – auksinę geltoną, visas jos šaltumas pradingsta ir tauriai suskamba. Natūralaus ąžuolo spalvos grindys puikiai dera su miegamajam parinktu violetinių tonų kilimu. Arba atvirkščiai – šios spalvos kilimas puikiai derės su auksinės spalvos grafiniais elementais dekoruotais tapetais (panelėmis). Su kitais spalvingais dekoro elementais rekomenduoju neperspausti, nes miegamasis su tokiu deriniu labai charakteringas. Nespalvotos architektūrinės fotografijos šiame miegamajame bus saugiausias variantas.

spalvų deriniai miegamajam

Rugilės Jautakaitės derinys

 

 1. Laminuotos grindys Quick-Step, Ąžuolas „Desert“, MJ3551, Majestic HydroSeal kolekcija
 2. Tapetai (panelės) 9000025, „Random Archist“ kolekcija ir 9400405 „Indiano by Ybarra & Serret“ kolekcija, Coordonne
 3. Kilimas KLCOMFORT/1006/L, „Comfort“ kolekcija, Ekohali
 4. Lovos užtiesalas „Zeff Masai“, Vivaraise ir pagalvėlė „Hip Hop“, Vallila
 5. Autoriniai sidabro bromido atspaudai iš ciklo „Vilniaus archyvas“, fotografas Kęstutis Stoškus

Visus produktus, naudotus deriniams kurti, galite įsigyti 2di.lt e. parduotuvėje. 2DI salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Utenoje vienoje vietoje rasite ypač stiprių, Europoje pripažintų prekių ženklų grindų: parketlenčių, laminatų ir vinilinių dangų bei produktų, skirtų grindims įrengti ir prižiūrėti. Taip pat čia gausu išskirtinės kokybės ir dizaino tapetų, kilimų bei dovanoms skirtų prekių: namų tekstilės, indų bei keramikos dirbinių, meno kūrinių, knygų. Perkant už 50 Eur ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje  nemokamas. Daugiau idėjų rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.