Publikuota: 2024 m. 28 balandžio d. 09:00
Spalvų deriniai svetainei: atskleiskite savo charakterį

Interjero dizainerė Vaiva Kairienė Studja „Interjero lizdas“

Interjeras – menas, kuriamas namuose. Tai aplinka, kuri atskleidžia ne tik pačių namų, bet ir ten gyvenančių žmonių charakterį. Todėl, kaip interjero dizainerė, visada siekiu atskleisti kiekvienos erdvės privalumus ir paslėpti ar pašalinti jos trūkumus. Sukūriau tris skirtingų stilių derinius svetainei, naudodama el. parduotuvės „2di.lt“ produktų asortimentą. Kiekvienas iš derinių turi itin aiškų, tačiau labai skirtingą charakterį.

„Jungle fever“

Tai ryškus, gyvybe pulsuojantis kambarys, kuriame tamsios spalvos kuria jaukumą. Pagrindinis akcentas – augalinių motyvų „Coordonné“ gamintojo tapetai iš „Wander“ kolekcijos, o kitos sienos paliekamos neutralios. Charakteringiems tapetams kaip atsvara parinktos tamsios „Quick Step“ vinilinės grindys – juodas skalūnas. Jaukumo įspūdį sukuria vilnonis kilimas „Ekohali“ iš kolekcijos „Zenith“. Pilkus atspalvius papildo bei tekstūros interjerui suteikia Arūno Baltėno fotografija – skaitmeninis atspaudas ant aliuminio – iš ciklo „Sankt Peterburgas“. Užbaigtumo erdvei suteikia smulkios detalės, tokios kaip interjerinės „Taschen“ leidyklos knygos „Van Gogh. The Complete Paintings“.

deriniai svetainei

Vaivos Kairienės derinys svetainei

 1. Vinilinės grindys „Quick Step“, juodas skalūnas, AVSTU40035, su užraktu ir su paklotu, kolekcija „Alpha Vinyl Small Tile Click“ , 4+1 mm
 2. Tapetai 9200004, kolekcija „Wander“, gamintojas „Coordonné“
 3. Kilimas „Ekohali Zenith“, ZNT07,  pilkas, KLZENITH/ZNT07/P
 4. Arūnas Baltėnas, iš ciklo „Sankt Peterburgas“, skaitmeninė spauda ant aliuminio, 59,7 x 59,7 cm, 2004–2005 m.
 5. Knyga „Van Gogh. The Complete Paintings“ iš „ Bibliotheca Universalis “ knygų serijos, leidykla „Taschen“
 6. Knyga „ Living in Morocco. 40th Ed.“, iš „40th Edition“ knygų serijos, leidykla „Taschen“, 2020 m.

 

„Wabi sabi“

 Tai labai ramus, žemiškas, šviesus derinys, lengvai pritaikomas daugeliui patalpų tipų. Šio derinio elementai tiks tiek skandinaviškame, tiek japoniškame interjere, taip pat jie puikiai suskambės net ir minimalistiniam būste. Netobulą tinką primenantys „Masureel“ gamintojo tapetai iš „Kimono“ kolekcijos gali būti naudojami daugumai svetainės sienų. Tonui išlaikyti parinktos „Quick-Step“ vinilinės grindys, see breeze ąžuolas. Atspalviams ir tekstūroms paįvairinti – kilimas „Ekohali“ iš kolekcijos „Cozy“. Puikiai prie bazės derančios ir interjerai autentiškumo suteikiančios detalės – Birutės Stančikaitės ofortas „Smilgos vėjuje“ (1999 m.) bei „Taschen“ leidyklos knyga „The Book of Symbols“.

deriniai svetainei

Vaivos Kairienės derinys svetainei

 1. Vinilinės grindys „Quick-Step“, see breeze gelsvas ąžuolas, AVMP40080, su užraktu, kolekcija „Alpha Vinyl Medium Planks Click“
 2. Tapetai „Kimono“, SOC116, kolekcija „Masureel“
 3. Kilimas „Ekohali Cozy“, CZY03, sidabro pilka spalva, KLCOZY/CZY03/PS
 4. Birutė Stančikaitė, „Smilgos vėjuje“, ofortas, akvantina, 49 x 64 cm, 1999 m.
 5. Apvali balta vaza su burbuliukais, „Interios“ keramikos studija
 6. Knyga „The Book of Symbols. Reflections on Archetypal Images“, leidykla „Taschen“
 7. Lovos užtiesalas „Zeff Masai bronze“, kolekcija „Vivaraise“

 

„Pop of geometry“

 Tai drąsus, išskirtinis derinys, kuriame žaidžia ne tik spalvos, bet ir geometrinėsformos ir jų tarpusavio santykis. Akcentas – spalvingi „Coordonné“ gamintojo tapetai (panelės) iš „Random Papers“ kolekcijos. Jie užpildo sieną kaip didelis meno kūrinys. Pagrindu šiems tapetams tampa šiek tiek nugesintos, medžio tekstūros imitacijos vinilinės grindys. Norint įtraukti kiek švelnesnių formų, pasitelkiami du apvalūs gamintojo „Narma“ kilimai iš kolekcijos „Eden“. Baltos ir kreminės spalvų kilimai derinami tarpusavyje. Persidengdami jie sukuria visiškai unikalų vaizdą. Geometrines formas šiame derinyje papildo Arūno Baltėno fotografija – skaitmeninis atspaudas ant aliuminio – iš ciklo „Sankt Peterburgas“. Papildomo prieskonio erdvei suteikia „Taschen“ leidyklos interjerinės knygos iš ciklo „Great Escapes“.

deriniai svetainei

Vaivos Kairienės derinys svetainei

 1. Vinilinės grindys „Quick Step“, sand storm rudas ąžuolas, PUGP40086, klijuojamas, kolekcija „Pulse Glue Plus“
 2. Tapetai (panelės) 8603001N, neaustinio pluošto, kolekcija „Random Papers Issue 1“, gamintojas „Coordonné“ (galimi skirtingi dydžiai)
 3. Kilimas „Narma Eden“, apvalus, baltas, 133 cm
 4. Kilimas „Narma Eden“, apvalus, rusvas, 133 cm
 5. Knyga „ Great Escapes USA. The Hotel Book“ iš „Great Escapes“ knygų serijos, leidykla „Taschen“
 6. Knyga „Great Escapes Alps. The Hotel Book“ iš „Great Escapes“ knygų serijos, leidykla „Taschen“
 7. Arūnas Baltėnas, iš ciklo „Sankt Peterburgas“, skaitmeninė spauda ant aliuminio, 59,7 x 59,7 cm, 20042005 m.

 

Visus produktus, naudotus deriniams kurti, galite įsigyti „2di.lt“ el. parduotuvėje. „2DI“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Utenoje vienoje vietoje rasite ypač stiprių, Europoje pripažintų prekių ženklų grindų: parketlenčių, laminatų ir vinilinių dangų bei produktų, skirtų grindims įrengti ir prižiūrėti. Taip pat čia gausu išskirtinės kokybės ir dizaino tapetų, kilimų bei dovanoms skirtų prekių: namų tekstilės, indų bei keramikos dirbinių, meno kūrinių, knygų. Perkant už 50 Eur ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje  nemokamas. Daugiau idėjų rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.