Publikuota: 2024 m. 16 balandžio d. 09:00
Apartamentai Markučiuose („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Gabijos Pažarskytės kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

Apartamentai Markučiuose

Modernaus stiliaus dviejų miegamųjų butas Markučiuose, kurio dizainą įkvėpė Naujosios Zelandijos interjero tradicijos. Esminiu elementu čia tapo tikro medžio masyvo dailylentės, pagamintos iš juodalksnio. Jų pasirinkimui buvo skirtas didelis dėmesys, o sodraus atspalvio riešuto spalva pasikartoja visame interjere. Kita dominuojanti medžiaga – retas Breccia Alba marmuras, iš kurio pagaminti virtuvės sala ir stalviršiai. Drąsus sprendimas bute – atvira vonia miegamajame, kuri sukuria jaukų SPA jausmą. Miegamuosiuose taip pat paklota kokybiška minkšta kiliminė danga, o virtuvėje įrengtas paslėptas kabinetas, kuriame savo vietą randa visi buities rakandai.

Šalis: Lietuva
Plotas: 82 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.