Publikuota: 2024 m. 18 sausio d. 12:38
3 ryškios interjero tendencijos, vertos dėmesio ir 2024 metais
interjero tendencijo

Pranešimo spaudai nuotr.

Naujų metų pradžia yra puiki proga įvertinti ir atnaujinti savo namų interjerą. Visgi mados greitai kinta, todėl labai svarbu rinktis stilių, kuris yra ne tik populiarus, bet ir priimtinas jūsų gyvenimo būdui bei paisyti tik tų tendencijų, kurios išties atrodo reikšmingos bei derančios namų aplinkoje. Šiame tekste aptarsime keletą ryškiausių šiandienos tendencijų, kurios 2024 metais tik stiprės ir, tikėtina, bus aktualios dar ilgus metus.

1. Tvarūs namai – dėmesys ekologiškam gyvenimo būdui

2024 metais tvarumas taps dar ryškesne interjero dizaino tendencija. Juo bus siekiama sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, skatinti rūšiuoti, taip pat – įsigyti ne naujus, o naudotus (angl. second-hand) daiktus ir juos prikelti antram gyvenimui. Jeigu įsigijami nauji baldai, labai svarbūs pasirinkimo aspektai yra kokybė ir funkcionalumas, kurie užtikrina, kad baldas namus puoš ilgus metus.

Baldų gamintojai skatinami naudoti perdirbtas medžiagas, o interjero dizaineriai vis labiau akcentuoja energiją taupančius sprendimus. Atminkite, jog tvarumas visų pirma prasideda kiekvieno iš mūsų namuose, o maži žingsneliai padeda kurti švaresnę aplinką.

2. 2024 metų spalvų TOP trejetukas

2024 metais tiek interjero dizaine, tiek mados industrijoje dominuos žemės atspalviai. Į TOP trejetuką patenka tamsiai ruda, geltoni ir šviesiai rudi atspalviai. Šie spalviniai tonai idealiai tinka namų aplinkai, nes skatina ramybės jausmą.

Anot interjero dizaino ekspertų, žemės spalvų korpusiniai bei minkšti baldai namams suteikia harmonijos, o sodrios karamelės spalvos akcentai, pavyzdžiui, šviestuvai, gali įnešti gaivumo ir netikėtumo.

3. Išmanusis apšvietimas ir jo galimybės

Išmanusis apšvietimas – dar viena 2024 metų interjero tendencija. Šis sprendimas leidžia nuotoliniu būdu valdyti, reguliuoti šviesos ryškumą ir spalvą, naudojant išmaniuosius telefonus arba balso asistentus. Tobulėjant technologijoms, atsiranda vis daugiau pažangių apšvietimo sprendimų.

Susiję:

O tai, kaip bus apšviesti namai, svarbu ir dėl praktiškumo, ir dėl jaukumo. Mobiliuoju telefonu valdomas išmanusis apšvietimas – tai dar vienas žingsnis patogesnės kasdienybės, efektyvesnio elektros vartojimo ir patrauklesnės namų aplinkos link.

Taigi, 2024 metais interjero dizaino tendencijos skatina grįžti prie natūralumo, rinktis gamtai „draugiškesnius“ bei sumanius dizaino sprendimus. Keletą būdų, kaip tai padaryti, jau žinote. Išsigryninkite savo svajonių interjero viziją ir imkitės pokyčių, kurie džiugins ne vienerius metus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.