Publikuota: 2023 m. 26 gruodžio d. 09:00
B astėja_34 „ SKANDINAVAS“ („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)
Jevgenijos Žukovos - Černovos nuotr.

Jevgenijos Žukovos – Černovos nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui interjero dizainerės Beatos Senkevič kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

B astėja_34 „ SKANDINAVAS“

Visi nori, kad jų butas būtų patogus ir jaukus, tiesa? Na, o skandinaviškas dizainas tikrai padės įgyvendinti šią svajonę. Tai tiems, kurie mėgsta dekoravimo paprastumą. Tiems, kurie jaučiasi ramūs ir atsipalaidavę su harmoninga subtilia nuotaika. Ir tiems, kurie mėgsta viską, kas dera su balta spalva ir šviesa. Tai pavyzdys skirtas džiaugtis  nuostabių stiliumi, skandinavišku stiliumi. Šiame interjere bandžiau pritaikyti skandinaviško interjero dizaino ypatybes, kad gyventojai galėtu džiaugtis paprastumu, subtilumu ir jaukiais namais.

Interjerą puošia fotografo Kęstučio Stoškaus riboto tiražo fotografijos, kuriose daugiausiai įamžinti Lietuvos architektūros paminklai, Vilniaus senamiestis, jo prieigos ir svarbiausi istoriniai monumentai.

Šalis: Lietuva
Plotas: 74,09m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.