Publikuota: 2024 m. 17 vasario d. 09:00
Sakmių namas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Studijos „In Arch“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

Sakmių namas

Svarbiausia užduotis kuriant interjerą buvo sukurti pilnavertę erdvę jaunai trijų asmenų šeimai bei erdvę, kuri būtų tinkama gausiems draugų susibūrimams. Modernia prabanga alsuojantys namai pasitinka su 6 metrų aukščio lubomis. Pagrindinis svetainės akcentas – pakabinamas šviestuvas ir iš dekoratyvinio betono kurtas meno kūrinys ant sienos su arkų elementais. Apvalios arkinės formos atsikartoja ir baldų fasaduose, veidrodžiuose. Svetainės ir virtuvės erdvėse vyrauja juodos spalvos ir medžio derinys, kuris atsikartoja ir vonios kambaryje. Miegamajame ir vonios kambaryje atsiranda žalios spalvos akcentai, kuris taip pat buvo panaudotas ir svetainės erdvėje.

Šalis: Lietuva
Plotas: 250 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.