Publikuota: 2024 m. 6 vasario d. 09:00
Pebble apartment („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Architektūros ir interjero studijos „Me2architects“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

Pebble apartment

Minimalizmo idėja gyva visame interjere – daiktus slepia integruoti baldai, pereinantys į sienų plokštumas – visko yra tik tiek, kiek būtina bei reikalauja funkcionalumas. Griežtas formas minkština balta spalva ir šilto medžio paviršiai, elipsės formos detalės. Pagrindiniu akcentu tampa nestandartinės mozaikinio betono grindys, kurių raštą sudaro naturalūs gamtos akmenėliai ir taisyklingų formų piliulės.

Šalis: Lietuva

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.