Publikuota: 2023 m. 3 gruodžio d. 09:00
Kęstučio Stoškaus fotografijose atsiveria Vilniaus senamiesčio vaizdai
Stoškus

K. Stoškaus fotografijos

Kęstutis Stoškus –  Lietuvos fotomenininkas ir muziejininkas. Menininko fotografijose daugiausiai įamžinti Lietuvos architektūros paminklai, Vilniaus senamiestis, jo prieigos ir svarbiausi istoriniai monumentai. „Vilniaus galerija“ kviečia pasigrožėti fotografo įamžintais Vilniaus vaizdais.

Kęstutis Stoškus:

„Kuo sparčiau vystosi naujosios technologijos fotografijos srityje, tuo labiau stiprėja mano potraukis tradicinei juodai baltai fotografijai.  Kuo daugiau dirbu su skaitmenine kamera ir kompiuteriu, tuo labiau traukia tamsus laboratorijos kambarys.  Saldus nekantrumo jausmas kas kartą užplūsta peržiūrint ką tik išryškintą negatyvinę juostą. O koks paslaptingas ir magiškas atvaizdo atsiradimas popieriaus lakšte, mirkstančiame blausaus raudono žibinto apšviestoje vonioje! Kiek bevartytum juodai baltas fotografijas, jos niekada nepabosta. Monochrominės fotografijos išlaisvina žiūrovo vaizduotę. Pasitelkęs Intuiciją ir Fantaziją žiūrovas kuria savąjį fotografijos variantą ir pats tampa kūrėju –  fotografo bendrininku.

Džiaugiuosi, kad šiandien juodai – balta fotografija, nors ir gerokai nukraujavusi, vis dar tebegyvena, kad jos dar nenumarino jungtinės technologų pastangos…“

Primename, kad įsigyti K. Stoškaus kūrybos darbų galite „2di.lt“ elektroninėje parduotuvėje ir „2di.lt“ pardavimų vietose. Daugiau autoriaus kūrinių galite pamatyti čia

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.