Publikuota: 2023 m. 1 gruodžio d. 09:00
Knyga pasiilgusiems kelionių romantikos: „vintažinės“ XIX–XX a. klajonės po pasaulį

2di knygosNors šiais laikais apstu knygų apie keliones bei turistams skirtų įvairius miestus pristatančių gidų, retas leidinys nušviečia pačią kelionių dvasią ir atmosferą. Kaip vadinamuoju „auksiniu“ kelionių laikotarpiu pasaulį pažino Gėtė, Žiulis Vernas ir F. Scottas Fitzgeraldas, kviečia sužinoti knyga „The Grand Tour. The Golden Age of Travel“. Nuostabiomis nuotraukomis iliustruotas leidinys suteiks galimybę pasaulį pamatyti XIX–XX a. vakarų keliautojų akimis. Tai – puiki knyga visiems mylintiems keliones ir išsiilgusiems kelionių romantikos.

Knyga „The Grand Tour. The Golden Age of Travel“, kitos kelionių knygos bei didelis pasirinkimas įvairių kultūrinių leidinių – visa tai rasite elektroninėje parduotuvėje www.2di.lt ir 2di pardavimo vietose.

Leidinyje nušviečiamos traukiniais, laivais, mašinomis, žirgais ir net kupranugariais vykdytos kelionės, į kurias, prieš pasaulį nusiaubusius karus, leisdavosi nuotykių ieškotojai. Knygoje vykstama šešiais aprašomu laikotarpiu populiariais maršrutais, o kelioniniais atvirukais, bilietais, skrajutėmis ir net tuometiniais valgiaraščiais gausiai pripildyti knygos puslapiai kviečia pajausti praėjusių laikų eleganciją ir keliavimo peripetijas.

Įsigyti leidinį galima čia.

„The Grand Tour. The Golden Age of Travel“, „Taschen“ leidykla, 2021

***

„Taschen“ – meno knygų leidykla, leidžianti knygas ir albumus apie architektūrą, dizainą, dailę, madą, fotografiją, šiuolaikinį meną, reklamą. Pradėjusi savo veiklą 1980 m. mažoje komiksų parduotuvėlėje Kelne, šiandien „Taschen“ jau turi savo firmines parduotuves didžiuosiuose Vakarų Europos ir JAV miestuose. Novatoriškumu ir kultūros temomis išsiskiriantys „Taschen“ leidiniai traukia akį ir vizualine estetika bei kokybe – patrauklios knygos bei albumai neretai tampa meno mylėtojų interjero detalėmis. Ne išimtis ir knyga„The Grand Tour. The Golden Age of Travel“.

Už aukštą leidinio kokybę bei puikiai atrinktas fotografijas vertėtų padėkoti prie leidinio dirbusiems kūrėjams. Knygos autorė Sabine Arqué – fotografijų tyrėja ir autorė, ne sykį prisidėjusi prie publikacijų, skirtų kelionėms, turizmui ir fotografijai. Leidinio redaktorius Marc Walter – grafikos dizaineris, fotografas ir kolekcionierius, specializavęsis vintažinėje kelionių fotografijoje.

Šis leidinys – jūsų bilietas į prarastąją kelionių epochą, kai vakarų keliautojų akyse dar tik vėrėsi nepažinti kraštai ir kultūros. Rekomenduojame!

Daugiau leidyklos „Taschen“ knygų rasite čia.

„The Grand Tour. The Golden Age of Travel“, „Taschen“ leidykla, 2021

Daugiau „Taschen“ knygų aprašymų rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.