Publikuota: 2023 m. 14 lapkričio d. 12:51
„Guesthouse“ („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui studijos HEIMA architects ( diz. Povilas Žakauskas, Rūta Kazėnaitė, Gerda Vaitkevičiūtė) kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

„Guesthouse“

Gamtos apsuptyje suprojektuoti svečių namai yra didesnio poilsio paskirties pastatų komplekso dalis. Svečių namus sudaro trys viešbučio tipo miegamieji kambariai su vonios kambariais ir virtuvė-svetainė, skirta bendrai veiklai. Nors miegamieji yra privatūs, koridoriaus skaidrumas ir bendros erdvės kviečia gyventojus leisti laiką kartu ir mėgautis gamtos peizažu.

Pagrindiniai svečių komplekso architektūriniai elementai – šlaitiniai stogai formuojantys kelis tūrius bei apibrėžiantys skirtingas namo erdves. Kiekvienas jų yra kitokios formos, tačiau visi turi stoglangius viršuje. Viduje atidengtas stogas ir kiti konstrukciniai elementai tarnauja kaip interjero akcentai.

Likusią interjero dalį sudaro neutralūs tamsūs ir balti tonai. Projekte naudojamos medžiagos yra natūralios. Išorinės sienos yra medinės, o stogas dengtas ąžuolinėmis čerpėmis. Vidaus erdvėse taip pat daug medinių detalių: daugiausia konstrukcinių elementų ir baldų. Akmens masės plytelių grindys ir sienų tinkas taip pat naudojami kaip foninės medžiagos įvairiose svečių namų erdvėse.

Šalis: Lietuva
Plotas: 150 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.