Publikuota: 2023 m. 22 rugsėjo d. 09:00
Detektyvui prilygstanti knyga, narpliojanti žymiausių paveikslų paslaptis (įsigykite internetu)

„What Great Paintings Say. 100 Masterpieces in Detail“ | „Taschen“ leidykla

Jei manėte, kad puikiai pažįstate žymiausius pasaulio kūrinius, pasižiūrėkite į juos dar kartą, šįkart – daug atidžiau. Knyga „Ką pasakoja puikūs paveikslai. 100 šedevrų išsamiai“  nagrinėja 100 žymių pasaulio paveikslų, kurie, iš pirmo žvilgsnio, atrodo puikiai pažįstami, tačiau slepia kur kas gilesnes reikšmes ir prasmes. Tai knyga, kuriai verta atrasti vietos meno mylėtojų lentynose.

Knyga „Ką pasakoja puikūs paveikslai. 100 šedevrų išsamiai“, kitos meno knygos bei didelis pasirinkimas įvairių kultūrinių leidinių – visa tai rasite elektroninėje parduotuvėje www.2di.lt ir 2di pardavimo vietose.

„Taschen“ – meno knygų leidykla, leidžianti knygas ir albumus apie architektūrą, dizainą, dailę, madą, fotografiją, šiuolaikinį meną, reklamą. Pradėjusi savo veiklą 1980 m. mažoje komiksų parduotuvėlėje Kelne, šiandien „Taschen“ jau turi savo firmines parduotuves didžiuosiuose Vakarų Europos ir JAV miestuose. Novatoriškumu ir kultūros temomis išsiskiriančios „Taschen“ knygos traukia akį ir vizualine estetika bei kokybe – patrauklūs leidiniai bei albumai neretai tampa meno mylėtojų interjero detalėmis. Ne išimtis ir knyga „Ką sako puikūs paveikslai. 100 šedevrų išsamiai“.

Rainer, Rose-Marie Hagen, „What Great Paintings Say. 100 Masterpieces in Detail“, 2016 m., „Taschen“ leidykla

„What Great Paintings Say. 100 Masterpieces in Detail“ | „Taschen“ leidykla

Knygos autoriai Rose-Marie ir Rainer Hager aptaria 100 puikiai pasaulyje atpažįstamų ir vertinamų paveikslų bei kviečia leistis į jų pažinimo kelionę. Tyrinėdami smulkiausias jų detales – laikmečio madas, socialinę ir politinę situaciją, intrigas bei meilės paslaptis, autoriai kuria detektyvą primenančią meno istoriją, atskleisdami naują, kokybiškesnį požiūrį į pasaulyje pripažintus šedevrus.

Šią knygą privalo įsigyti tie, kurie nori įsigilinti į meno kūrinius – suprasti jų istorinį bei socialinį kontekstą, pastebėti detales, simbolius bei daugiau sužinoti apie pačius darbų autorius. Ar paveiksle nutapyta nuotaka laukiasi? Kodėl vyras nešioja beretę? Ką reiškia virš šokio scenos pakibęs karo šešėlis?

Rekomenduojame šią knygą visiems, kurie pavargo skubėti – tai lėtas, gilus ir nepaprastai intriguojantis žvilgsnis į tai, kas atrodo pažįstama.

Įsigyti ledinį galima čia.

„What Great Paintings Say. 100 Masterpieces in Detail“ | „Taschen“ leidykla

„What Great Paintings Say. 100 Masterpieces in Detail“ | „Taschen“ leidykla

Daugiau „Taschen“ knygų aprašymų rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.