Publikuota: 2023 m. 3 birželio d. 09:00
Geriausias biuro interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia prisiminti geriausius konkurso „Metų interjeras“ projektus. Apdovanojimas „Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“ nominacijoje „Geriausias biuro interjeras“ atiteko interjero ir architektūros studijai TOOTA .

Biuras „Ergolain“

Šis projektas yra apie tvarumą ir tų pačių medžiagų prikėlimą antram gyvenimui. Norėjome panaudoti prieš tai buvusiose banko patalpose naudotus juodos spalvos profilius ir stiklo sieneles tarp jų. Pagrindiniu iššūkiu mums tapo sukurti naują charakterį erdvei su tomis pačiomis medžiagomis ir elementais. Taip pasirinkome sprendimą pakeisti buvusią intensyvią juodą metalinių elementų spalvą į labiau žemišką ir ramesnę – šiltą konjako spalvą. Taip pat esamiems elementams suteikėme visiškai kitą planinę formą – suformavome lenktus posėdžių salių tūrius. Padidinus buvusį patalpų aukštį ir atvėrus inžinerinius vamzdžius erdvė pasidarė labiau „kvėpuojanti“. Salių tūriais suformavome naujas vidines perspektyvas. Šiam įspūdžiui sustiprinti dalį tūrių naudojome skaidrių medžiagų, dalį – aklinų. Aklinoms sienoms naudojome akustines medžiagas. Siekėme sukurti minimalistinę, estetiškai švarią aplinką, kurios fone galėtų keistis ekspoziciniai biuro baldai.

Šalis: Lietuva
Plotas: 410 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.