Publikuota: 2023 m. 25 kovo d. 09:00
„On the river side“ („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
prusta

Leono Garbačausko nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Architektūros ir interjero studija „Prusta“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

„On the river side“

Tai butas prie Upės. Elegantiškas, funkcionalus ir neperkrautas interjeras, kuriame pagrindinį akcentą suteikia nuolat besikeičiantys gamtos ir tekančios upės vaizdai pro langūs. Interjero koloritas parinktas toks, kuris neužgožtų gamtos vaizdų pro langus, subtilus ir raminantis.

Šalis: Lietuva
Plotas: 78m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.