Publikuota: 2022 m. 30 rugpjūčio d. 09:00
Namai su istorija („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
namai

Lina Adi Photography ir Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui studijos „IN DOT“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Namai su istorija

Šie namai pasižymi autentiškumu ir savita istorija. Kuriant šį projektą mūsų pačių išsikelta užduotis buvo išlaikyti šio buto istorijos autentiškumą ir į visa tai integruoti naujas idėjas, šiuolaikišką gyvenimo būdą. Žinutė iš praeities padiktavo interjero pagrindinę mintį, kurią ir norėjome išlaikyti. Norėjome pagarbiai pažvelgti į šį kūrybos procesą ir nepataikauti, pažiūrėti į tai per vertybinę prizmę, išlaikyti autentiškumą. Mums svarbu, kad šios idėjos virstų funkcionalia realybe, todėl šis procesas, dažniausiai net kuriamas žmogaus rankų pagalba, reikalauja laiko ir pastangų.

Parketo restauracija buvo atlikta unikaliu būdu – rankomis, išimama po vieną parketo lentelę ir ją atnaujinus, sudedama atgal. Taip pat siekiant išlaikyti autentiškumą buvo restauruojami ir šio buto langai, rankenėlės atnaujintos taip pat rankomis. Nepataikaujant esamai stilistikai, tačiau gerbiant šio būsto istoriją, buvo priimti ir tokie sprendimai, kurie leido atsiskleisti mums, kaip kūrėjoms ir įdėti savo kūrybos dalį į šį interjerą. Tai atsiskleidžia per Art Deco stiliaus detales šiuose namuose. Šiame bute derinama estetika su funkcionalumu, išlaikant autentiškumą, tačiau integruojant ir modernų gyvenimo būdą. Visa tai yra unikalu ir vertinga, o tai neša ir stiprią žinutę ateičiai.

Šalis: Lietuva
Plotas: 150m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.