Publikuota: 2022 m. 19 rugpjūčio d. 15:05
NAMAS T44 („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
prusta

Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Architektūros ir interjero studijos „Prusta“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

NAMAS T44

Namo interjeras kurtas atsižvelgiant į modernią namo architektūrą, eksterjere vyraujančias apdailos medžiagas, bei užsakovų gyvenimo būdą. Išsikeltas pagrindinis tikslas, net ir 280 m2 plote sukurti kuo vientisesnį interjerą, susisiekiančias tarpusavyje erdves. Tam pasitelkiamos perregimos ir ažūrinės pertvaros, bei apdailos medžiagos ir dizaino sprendimai atsikartojantys kiekvienoje namo dalyje.

Šalis: Lietuva
Plotas: 280m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.