Publikuota: 2020 m. 9 rugsėjo d. 09:00
Weitzer Parkett – sprendimas jūsų namams!

 

Austrijos parketo grindų ir medinių laiptų rinkos lyderė, šeimai priklausanti įmonė, yra viena iš 10 pirmaujančių parketo gamintojų Europoje. 1831 m. įkurta įmonė šiuo metu atstovaujama daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. „Weitzer Parkett“ produktais išklotos ne tik Austrijos nacionalinio banko, Eifelio bokšto antikvarinių parduotuvių ar dalies Dubajaus tarptautinio finansų centro patalpų grindys, bet ir nesuskaičiuojami kvadratiniai kilometrai prabangiausių viešbučių bei gyvenamųjų namų kvartalų. Gamintojas rinkai siūlo išskirtinai pažangius, funkcionalius bei ekologiškai tvarius sprendimus.

Priežiūros nereikalaujantis parketas
(maintenance-free parquet)

Nusistovėjusi nuomonė, kad medinės grindys – tai produktas, kuriam reikia daug laiko atimančios priežiūros. „Weitzer Parkett“ novatoriški sprendimai nutraukia šiuos varginančius ritualus. Kaip tai pasiekiama? Unikali paviršiaus padengimo technologija, leidžianti užsandarinti medienos poras, ir daugiasluoksnio padengimo technologija, padedanti sukurti atsparią dangą. „ProStrong“ parketlenčių padengimo būdas suteikia tolygų lakuoto paviršiaus pojūtį ir satininio žvilgesio išvaizdą. Daug laiko reikalaujanti priežiūra tampa praeities dalyku: įvairių technologijų derinys leidžia išsaugoti originalų blizgesį ir originalią parketo išvaizdą, neskiriant išskirtinės priežiūros paviršiui.

Weitzer Parkett

Weitzer Parkett nuotr.

Novatoriškas daugiasluoksnio sandarinimo būdas apsaugo parketą nuo įbrėžimų bei dilimo net ir intensyviai jį naudojant. Grindų valikliai negali pakenkti priežiūros nereikalaujančiam parketui, be to, ant jo nesikaupia dulkės ir nešvarumai, į jį neįsigeria išsilieję skysčiai. Gamintojas sukūrė sistemą, pagrįstą daugelio metų patirtimi džiovinant kietmedį. Ji užtikrina medienos kokybę ir neleidžia susidaryti probleminėms situacijoms.

Nepaisant naujoviškų sprendimų, medinės grindys taip pat gali likti natūralios! Dėl „ProActive +“ padengimo technologijos parketlentės atrodo kaip natūrali, matiniu laku lakuota mediena, o dėl medienos šukuotumo paviršius lieka malonus liesti rankoms. Su priežiūros nereikalaujančiomis parketlentėmis jūs ne tik atnešite gamtą į savo namus, bet ir neprarasite funkcionalumo. Švelnaus valymo vandeniu ir aplinkai nekenksmingų valymo produktų pakanka, siekiant išsaugoti higienišką parketlenčių paviršių ir spalvą. Priežiūros nereikalaujantis parketas taupo jūsų laiką ir pinigus!

„Sveikas parketas“ (healthy parquet)

Grindų tipas turi didelį poveikį žmonių sveikatai ir gerovei. „Weitzer Parkett“ gamintojo sukurtas „sveikas parketas“ sukuria optimalias sąlygas sveikai gyvensenai. Mediena – natūrali medžiaga, galinti sugerti arba išleisti drėgmę iš aplinkos ir optimaliai prisitaikyti prie aplinkos sąlygų. Medinės grindys ne tik rūpinasi jūsų namų klimato gerove, bet ir suteikia jiems komfortą ir šilumą. Pastebėta, jog medinių grindų temperatūra yra iki 2,2 °C didesnė nei kitų dangų, todėl šios grindys suteikia šilumos pojūti po kojomis.

Weitzer Parkett

Weitzer Parkett nuotr.

Unikalus AAA efektas, kas tai? Pagerinkite savo namų aplinką pasitelkę AAA efektą. „Sveikas parketas“ yra Antialergiškas, Antibakterinis, Antistatinis ir kartu kvėpuojantis. Skirtingai nei kiliminės dangos, šių medinių grindų paviršiuje nesikaupia dulkės ir nešvarumai, o dulkių erkutės neranda buveinių. Tai skatina jūsų gerovę ir labai prisideda kuriant sveiką vidaus klimatą. Šios medinės grindys itin tinka mažiesiems, daug laiko praleidžiantiems ant žemės. Parketas yra saugi žaidimų aikštelė mūsų atžaloms: jis jaukus ir šiltas. Nebijokite, jeigu vaikai sugalvotų jo paragauti – tai visiškai saugu! Kartu naudojant gamintojo siūlomą naujiena „WP Looseglue“ paklotą jis yra visiškai tylus – žingsnių aidesio garsas sugeriamas maksimaliai.

„Sveikas parketas“ – grynas ir visai natūralus. „ProVital“ parketlenčių medienos paviršiaus apdailai naudojami tik geriausi natūralūs aliejai ir alyvos iš atsinaujinančių išteklių. Jie giliai įsiskverbia į medienos poras ir suteikia parketui ypatingą apsaugą, o grindys išlieka kvėpuojančios. Dėl to jūs matote aksominį matinį paviršių ir vaikščiodami basomis jaučiate medžio struktūrą. Kitas privalumas: parketo paviršius gyvena taip ilgai kaip jūsų namai. Jį visuomet galima pataisyti ir atnaujinti – nešlifuojant ir nekeliant dulkių!

Išskirtinės medinių laiptų sistemos

Daugiau nei 30 skirtingų medienos atspalvių, pradedant natūraliais ąžuolo, baigiant garinto riešuto ar egzotiškosios akacijos, daugiau nei 10 skirtingų parketlenčių formatų: nuo išskirtiniams interjero sumanymams įgyvendinti skirtų unikalaus dydžio lentų iki klasikinio, eglute kloti pritaikytų parketlenčių lentelių. Gamintojo asortimente rasite grindų, kurios sukurs unikalų namų interjerą ir bus tokios unikalios kaip ir jūs. Tačiau puikiai suprojektuotas kambario dizainas neturėtų baigtis grindimis. „Weitzer Parkett“ pasirūpino atitinkama laiptų sistema – to paties formato, tos pačios medienos rūšies, spalvos ir paviršiaus apdailos kaip ir pats parketas.

Weitzer Parkett

Weitzer Parkett nuotr.

Nuoseklus dizainas sukuria harmoningą interjerą: grindys ir laiptai tampa vienu. Gamintojo laiptų sistema susidaro ne vien tik iš skirtingų laiptų kampų profilių, bet ir atviriems šonams uždengti skirtų elementų, sieninių juostų, suteikiančių elegantiškumo, ir netgi porankių ar turėklų, kurie galutinai suformuoja laiptų įvaizdį. Išskirtiniai sprendimai – vientisi laiptų pakopos profiliai, pagaminti iš vientisos parketo lentos. Visi šie atskiri elementai sujungiami į stilingą bendrą kompoziciją. Ši laiptų sistema taip pat tobulai tinka renovacijai – esamus laiptus galima lengvai ir tiksliai pertvarkyti ar uždengti, naudojant unikalius gamintojo sprendimus.

Dėmesys aplinkai

Idėja pasirinkti natūralią žaliavą didžiausiam namų interjero plotui yra nuostabi, tiesa? „Weitzer Parkett“ žaliavas perka tik iš socialiai atsakingų miškininkystės ūkių ir visiškai nenaudoja atogrąžų miškų medienos. Šis gamintojas imasi konkrečių priemonių prieš ekosistemai svarbių atogrąžų miškų naikinimą ir su juo susijusią klimato kaitą. Jau 2009 m. įmonė nusprendė išeiti iš atogrąžų medienos rinkos. Kaip vienas iš pirmaujančių parketo gamintojų Europoje, „Weitzer Parkett“ yra itin ekologiškai atsakingas ir gerai žino, kad yra pavyzdys kitiems, o tai skatina didinti savo įsipareigojimus. Nei gaminant įmonės siūlomus produktus, nei juos naudojant, neišsiskiria medžiagos, pavojingos žmonėms, gamtai ar aplinkai. Klientas perka sveikatai ir aplinkai naudingus produktus. Tai pirmasis ir vienintelis gamintojas rinkoje, siūlantis bendrą parketo grindų ir klijų be plastifikatorių sprendimą.

Ištekliai taupomi ne tik gamybos, bet ir naudojimo bei šalinimo metu. Gamyklos vidaus biomasės elektrinė, fotovaltinės sistemos ir hidroelektrinės leidžia ne tik apsirūpinti ekologiškai išgaunama šiluma, bet ir gaminti ekologišką elektros energiją. Tokiu tvariu būdu pagaminta energija suteikia elektrą ne tik gamyklai, bet ir daugiau nei pusei Veico (Weiz) miesto, kuriame ji stovi, o tai daugiau kaip 2 000 namų ūkių.

Visi „Weitzer Parkett“ gaminiai pažymėti ekologiniu ženklu „Blue Angel“ – pirmuoju ir pačiu žinomiausiu ekologiniu ženklu visame pasaulyje. Jis skiriamas produktams, kurie yra ypač ekologiški ir atitinka aukštus sveikatos bei darbo saugos standartus.

Publikuota: Interjeras.lt (Birželis)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.