Publikuota: 2020 m. 27 gegužės d. 09:00
„Weitzer Parkett“: nesenstanti klasika ir tikrasis medienos grožis

Akacija Steamed, „Wideboard WP 4100“ kolekcija

Niekas namams nesuteikia tiek natūralaus žavesio ir prabangos kaip medinės grindys. Į mados tendencijų viršūnes grįžta eglutės raštu klojamas parketas, puošiantis istorinių pastatų, rūmų, menių ir galerijų erdves. Šio stiliaus parketlentės karaliavo ilgą laiko tarpą ir, atrodo, greitu metu nežada trauktis. Nuo tarptautinių interjero dizaino parodų iki prestižinių dizaino žurnalų viršelių – dėmesį prikaustanti „eglutė“.

Rašto variacijų įvairovė

Klasikinio eglutės rašto parketas klojamas, atskiras parketlenčių lenteles dėliojant 90 laipsniu kampu: taip sukuriamas unikalus, iš karto atpažįstamas ikoninis raštas. Prancūziškos eglutės raštas kuriamas parketlenčių lenteles jungiant 60 ar 45 laipsnių kampu. Klojant šiuo klasikiniu būdu, gaunama dantyta forma, kuri suteikia medinėms grindims nepakartojamo žaismingumo. Dviguba ar netgi triguba eglutė – moderni klasikinio rašto variacija. „Weitzer Parkett“ siūlo eglutės raštu klojamas dvisluoksnes parketlentės su storesniu viršutiniu kietmedžio sluoksniu.

„Weitzer Parkett“

Vizualinis efektas

Eglutės raštu suklotos lentos gali erdvei suteikti klasikos pojūtį arba įspūdingą pagrindą moderniems ar eklektiškiems interjerams kurti. Eglutės raštu išklotų parketlenčių grožis geriausiai atsiskleidžia didelėse erdvėse, tačiau šis klojimo būdas taip pat puikiai tinka, norint suteikti laisvės pojūtį mažesniems kambariams. Šiuo klasikiniu raštu sudėtos parketo lentos įprastai būna nedidelio formato. „Weitzer Parkett“, diktuodami grindų tendencijas, siūlo ir nestandartinį sprendimą – didesnio formato lentas, kurios, sudėtos eglutės raštu, sukuria visiškai unikalią atmosferą gyvenamosiose erdvėse. Rinkitės iš plataus asortimento: nuo 50 cm iki 140 cm ilgio lentų, klojamų eglutės raštu.

Medienos variacijos

Parketlentės – natūralios, unikalaus rašto medinės grindys. Jos perkelia gamtos grožį tiesiai už jūsų namų durų, suteikia interjerui jaukumo ir savitumo – į jas ne tik malonu žiūrėti, bet ir smagu jomis vaikščioti. „Weitzer Parkett“ siūlo rinktis net iš 6 skirtingų medienos paviršiaus rūšiavimų. Medis gali būti toks pat skirtingas kaip ir mus supanti aplinka – nuo elegantiško, ramaus iki gyvybingo ir leidžiančio medienai atskleisti savo unikalumą. „Weitzer Parkett“ asortimente rasite įvairių medienos rūšių ir spalvų parketlentes: pradedant pušimi, ąžuolu, baigiant egzotiškąja akacija, nuo šviesiausio smėlio iki juodos žemės atspalvių. Gamta – įkvėpimo šaltinis, leidžiantis rasti tinkamiausią grindų atspalvį jūsų namams. „Weitzer Parkett“ parketlenčių atspalvių paslaptis – natūralios medžiagos ir naujausios technologijos. Deginant, garinant ar padengiant natūraliomis alyvomis, maišytomis su spalvų pigmentais, pagamintais iš mineralinių druskų, sukuriama neįtikėtina spalvų gama.

Natūralus ąžuolas, „WP450 WideBoard“ kolekcija

„Weitzer Parkett“ parketlenčių paslaptis

  1. Įkvepiantis dizainas, žavintis funkcionalumas, austriška kokybė nuo 1831 m.
  2. Aukščiausios kokybės medžiagos – nuo tradicinio klevo iki egzotinės akacijos.
  3. Tradicinė meistrystė – 100 proc. austriška kokybė ir atidumas detalėms.
  4. Technologinės naujovės – priežiūros nereikalaujantis parketas ir išskirtinis dėmesys aplinkai.

Įsigyti „Weitzer Parkett“ medinių grindų galite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.