Publikuota: 2024 m. 18 kovo d. 09:00
„Quick Step“ grindų sėkmės istorija

 

quick step

QUICK-STEP nuotr.

Ypač daug dėmesio kokybei ir nenuslopinamas inovacijų troškimas. Tai varomoji jėga, dėl kurios Quick-Step yra vienas pirmaujančių grindų prekės ženklų rinkoje. Pradėjęs savo kelią nedideliame Belgijos miestelyje, „Unilin“ vardu įkurtos įmonės priešakyje, šis prekės ženklas buvo pažymėtas grindų sėkmės istorija.

Kelių belgų šeimų, dirbusių linų pramonėje, susivienijimas padėjo pagrindus grindų novatoriui. Naujoji linų smulkinių plokštes gaminanti įmonė pavadinta „Unilin“. Vis mažėjant šių produktų pasiūlai, kaip žaliava pradėta naudoti mediena – tai buvo pradžia inovacijoms, kuriomis iki šiol vadovaujasi didžiausi grindų rinkos atstovai visame pasaulyje. Kartu su „Quick-Step“, „Unilin“ tapo pirmąja įmone, pasiūliusia laminuotas grindis Belgijos rinkai, ir pirmąja laminuotų grindų gamintoja, pristačiusia savo prekės ženklą. Šios įmonės patentais šiuo metu naudojasi didžiausi grindų dangų gamintojai pasaulyje: „Berry“, „Tarkett“, „Kaindl“ ir daugiau nei 100 kitų grindų dangų lyderių, sekančių jų pėdomis.

Belgų įmonės „Unilin“ gaminamas „Quick-Step“ prekių ženklo medines parketlentes, laminuotas ir vinilines grindis galite įsigyti specializuotose „Quick-Step“ grindų salonuose ( salonas „2DI“) Vilniuje „Domus Galerijoje“, Kaune, Klaipėdoje bei Utenoje namų idėjų centruose „NIC“, bei elektroninėje parduotuvėje www.2di.lt

Keldamas aktualius klausimus, „Quick-Step“ prekės ženklas žygiuoja inovacijų link:

QUICK-STEP laminatas

QUICK-STEP nuotr.

O jei įrengti laminuotas grindis būtų taip pat lengva, kaip tiesiog sunerti lentas? Ši mintis paskatino sukurti „Quick-Step Uniclic“ – naujovišką, patentuotą visame pasaulyje suneriamųjų jungčių sistemą, suteikiančią galimybę greitai ir lengvai pakloti grindis bet kur. Šios ir dar modernesnės atnaujintos „Quick-Step Uniclic Multifit“ sistemos atvėrė kelią dar greičiau ir patogiau įrengti grindis.

Jeigu grindų lentos nebūtų lygios? Išryškintas lentos kontūras ir natūraliai derančios struktūros. Šie grindų kūrėjai tiesiogine prasme pirmieji pridėjo dar vieną laminuotų grindų matmenį. „Perspective“ vardu pavadinta linija yra pirmosios laminuotos grindys su V formos grioveliu tarp lentų. Šie grindų novatoriai pirmieji sugebėjo suderinti laminuotų lentų paviršiaus struktūrą ir natūralius, medienos rievių paviršiaus įvairovę atkartojančius raštus.

Ar grindų paviršius galėtų būti antistatinis? Taip, pradėjus dengti visas laminuotas grindis nuolatiniu antistatiniu sluoksniu, kad nesusidarytų nemalonios elektrostatinės iškrovos. Taip atsirado pirmosios niekada neįsielektrinančios grindys, kurios tapo etalonu, kuriant grindų dangas visame pasaulyje.

Ar laminuotos grindys gali būti atsparios drėgmei? Taip, tai dar viena pramonės šaka, kurioje pirmauja „Quick-Step“! Dienos šviesą išvydo laminuota grindų danga, puikiai tinkama erdvėse, kuriose daugiau drėgmės, virtuvėje ar vonios zonoje. „Impressive“ ir „Impressive Ultra“ – naujoviška vandeniui atspari laminuota grindų danga, kurios nereikia dengti papildomu sluoksniu.

Ar vien grindys sudaro įspūdį? Šio prekės ženklo komanda pirmoji suprato, kad interjeras darniai suskambės, jei bus atkreiptas dėmesys ir į grindų priedus. Taip buvo sukurtos pirmosios prie grindų priderintos grindjuostės ir daugiafunkcis grindų dangos profilis „Incizo“ – grindų aksesuarai, kurių spalva ir paviršiaus struktūra tobulai dera prie atitinkamų grindų. Laminuotų grindų ir vinilinės dangos dekorus atkartojantys, smūgiams ir įbrėžimams atsparūs arba medžio lukštu padengti, tos pačios spalvos kaip ir jūsų parketlentės grindų aksesuarai.

quick step

QUICK-STEP nuotr.

Tai tik dalis naujovių, dėl kurių „Quick-Step“ grindų prekės ženklas yra laikomas kokybės etalonu. Juo seka didžiausios grindų gamintojų įmonės pasaulyje. Gamindamas grindų dangas nuo pat žaliavos savo gamykloje, „Quick-Step“ užtikrina greitesnę, geresnę ir ekologiškesnę produktų gamybą, o įvairus projektuojamo vinilinių, laminuotų ir medinių grindų asortimentas parodo, su kokia aistra kuriamas grožis ir nuolat diegiamos naujovės produktuose bei jų kūrimo procesuose.

„Quick-Step“ – jūsų gyvenimo būdą atitinkančios grindys!

Jums labiau patinka prabangios vinilinės grindys? Tikros medienos autentiškumas? Laminato praktiškumas? Belgų dizaino komanda atidžiai seka šių dienų tendencijas ir specializuotose „Quick-Step“ prekės ženklo salonuose pristato grindis, kurios jūsų gyvenimo būdą atitiktų tobulai. Kuo ypatingos šio prekės ženklo grindų dangos?

Vinilinės grindys „Lyvin“ išsiskiria visiškai matiniu paviršiumi, grioveliais, išryškinančiais lentų kontūrus, ir paviršiaus struktūra, atitinkančia imituojamos medienos raštą. Sunku patikėti, kad prieš akis ne medinės grindys! Naujausios šio prekės ženklo vinilo kolekcijos įrodė, kad jam stilingumo netrūksta ir dirbtiniu jį pavadinti sunku. Viena stilingiausių naujienų – „Ambient“ plytelių kolekcija, kurioje rasite net marmuro imitaciją!

Laminatas, kurio formatų įvairovei lygių nėra: nuo klasikinio ilgio lentų iki didingą išvaizdą erdvei suteikiančių itin ilgų ir plačių lentų iš „Majestic“ kolekcijos – visiškai natūralios išvaizdos ir atsparių drėgmei. Visos šio prekės ženklo laminuotos grindys padengtos patentuotu apsauginiu „Scratch Guard“ sluoksniu, užtikrinančiu didelį atsparumą įbrėžimams, o lentelių paviršiaus ir jų griovelių struktūra visiškai atitinka medienos rašto imitaciją.

Parketlentės – visiškai autentiška išvaizda su išskirtiniu dėmesiu detalėms. Niekas nesuteiks tokio natūralaus žavesio, jaukumo ir prabangos jūsų namams kaip kokybiškos medinės grindys: gyva lentų atspalvių įvairovė ir medienos grožį pabrėžiančios apdailos detalės. Plati skirtingų formatų skalė bei unikali klasikiniu eglutės raštu klojamų „Intenso“ parketlenčių kolekcija su itin matine alyvuota apdaila išryškina medienos savitumą ir nepalieka abejingų.

Kodėl verta užsukti būtent į specializuotą grindų parduotuvę?

„Quick-Step“ parduotuvėse ( salonas „2DI“) išskirtinis dėmesys skiriamas kliento poreikiams įvertinti. Čia gausite aukščiausio lygio konsultaciją, patarimų ir atsakymus į rūpimus klausimus apie skirtingas grindų dangas. Specializuotose parduotuvėse, penkiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Utenoje turėsite galimybę rinktis iš itin plataus produktų asortimento. Jūsų patogumui skirtingas grindų dangas ir visus grindų aksesuarus rasite vienoje vietoje! Dabar jums nebereikės gaišti brangaus laiko ieškant priedų prie pasirinktų grindų ir laužyti galvos, kaip juos suderinti. Išsirinkite grindis, o mes jums išrinksime tinkamus priedus.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.