Publikuota: 2024 m. 14 kovo d. 09:00
Baltas namas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

İevos Saudargaitės nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Architektūros studija „Plazma“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

Baltas namas

Namas įsikūręs nedideliame Vilniaus priemiesčio kvartale, gamtinėje aplinkoje. Projektuojant pastatą, uždaras fasadas tikslingai orientuotas į gatvę, o atvirasis – nukreiptas į gamtą. Čia įrengta ir dengta kiemo terasa. Preciziškai sudėliota planinė struktūra yra trijų lygių: požemyje – parkingas, pirmame aukšte – gyvenamoji ir spa zonos,  antrajame – miegamieji kambariai. Švarios, modernistinės tūrio formos derinamos su šilta, rankų darbo plytų apdaila.

Šalis: Lietuva
Plotas: 685 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.