Publikuota: 2024 m. 24 vasario d. 09:00
B astėja_19 „RETRO“ („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Jevgenijos Žukovos – Černovos nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui interjero dizainerės Beatos Senkevič kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

B astėja_19 „RETRO“

Šiuolaikinis retro interjero dizainas yra terminas, naudojamas apibūdinti eklektišką senovinių ir šiuolaikinių savybių derinį. Kitaip tariant, 2022 m. ir praėjusių epochų interjero dizaino tendencijų derinys. Nors įkvėpimu gali pasitarnauti bet koks laikotarpis, čia kalbama apie amžiaus vidurio moderniuosius ir postmodernius laikotarpius. Taigi, buvau įkvepta laikuotarpiu nuo 50 iki 80 m. Kiekviena iš šių epochų turi skirtingą baldų stilių, dekorą, raštus ir spalvų schemas. Sukurti nuostabų retro interjerą paprasta, kai žinai, kokį dekorą ir baldus naudoti.

Šalis: Lietuva
Plotas: 41,11 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.