Publikuota: 2024 m. 20 vasario d. 09:00
Mansardinis butas Vilniuje Paupyje („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Beno Šileikos nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Monikos Noreikienės kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

Mansardinis butas Vilniuje Paupyje

Spalvingas ir nuotaikingas butas moderniame Paupio rajone. Butas per du aukštus ir ypatingas tuom, kad turi pagrindinę erdvę su beveik penkis metrus siekiančiomis lubomis. Butas turi art deco puošybos elementų – visame interjere vyrauja sodri mėlyna spalva.

Šalis: Lietuva
Plotas: 92 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.