Publikuota: 2022 m. 16 gruodžio d. 09:00
Privatus interjeras „Kintų 3/20“ („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)

Viliaus Juknevičiaus nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Viliaus Juknevičiaus kurtas interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Privatus interjeras „Kintų 3/20

Interjerą per visą butą kaip pjūvis dalina juoda linija. Vienoje pusėje – sodrūs rudi medžio elementai, kitoje – kontrastingai šilti balti tonai. Pirmo aukšto sąlyginai žemos betono lubos, tamsesni pilki atspalviai, nestiprus netiesioginis apšvietimas kontrastuoja su dvigubo aukščio, šviesia, svetainės erdve. Langai iš rytų gali būti dengiami daugiau nei penkių metrų aukščio užuolaida, o šiauriniai atsiveria į stogo terasą. Virš svetainės pakabintas darbo stalas už kurio nugaros aliuminio įstiklinta pertvara su užuolaida atskiria miegamąjį su drabužine/WC nuo pagrindinių erdvių.

Šalis: Lietuva
Plotas: 56m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.