Publikuota: 2021 m. 28 rugsėjo d. 09:00
„Namas spalvingai šeimai“ („Metų interjeras / Auksinė paletė‘19“)
Namas spalvingai šeimai

Jevgenijos Žukovos – Černovos nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ projekto dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui interjero dizainerės Beatos Senkevič  kurtas privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘19“).

„Namas spalvingai šeimai“

Interjeras, kuriuo aš turbūt didžiuojuosi labiausiai… Ne todėl, kad kiti buvo prastesni ar sukurti su mažiau meilės, o todėl, kad šiuose aš išdrįsau parodyti spalvų galią. Myliu spalvas, galiu jose maudytis, tačiau lietuviškas klientų mentalitetas vis sako : “daugiau pastelės, daugiau pilkos ir medžio”. Bet gi interjeras, netgi namai neturi būti kuriami amžiams ir tapti nykiai monotoniški. Netgi tokį spalvų sprogimą, kuris jausmiškai nuneša į Balį ar į ištaigingus Prancūzijos rūmus, kuriuose pilstomas šviežias burgundiškas vynas. Aš jaučiu pasididžiavimą, nes žinau, kad šis namas su savo interjeru prisidės ir prie tendencijų pokyčio, nes kai vienas, kitas interjero dizaineris savo drąsa ir darbais parodo kelią ir kiti kolegos įdarbina spalvas savo kūriniuose. Gero skaitymo ir pakvieskime daugiau spalvų į gyvenimą – nes juk gyvename vieną kartą!– Beata Senkevič

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.