Publikuota: 2020 m. 10 lapkričio d. 09:00
Tūkstantis mylių („Metų interjeras / Auksinė paletė’18“)

Projektas laimėjo „Metų interjeras / Auksinė paletė’18“ kategorijoje: „Tautos interjeras“. Projekto autorė: Kristina Grybaitė. | Leono Garbačausko nuotr.

„Dizona“ kviečia prisiminti geriausius konkurso „Metų interjeras“ projektus. Šį kartą projektas laimėjęs „Metų interjeras / Auksinė paletė’18“ kategorijoje: „Tautos interjeras“. Projekto autorė: Kristina Grybaitė.

Kurdama interjerą namams visuomet stengiuosi kuo įdomiau suformuoti lubas, sienose nišas, kad tokiu būdu išgautume vakarinio apšvietimo ir įdomumo. Taip pat tam, kad dideles nefunkcionalias sienas suskaidytume ir pateiktume su malonia intriga, o į jas žvelgiant būtų gera žiūrėti. Be abejo praktiškumas irgi turi būti. Todėl miegamajame šalia lovos suprojektuota balta spinta stumdomomis durimis, funkcionali ir talpi ir dera kambario erdvėje. Šioje lovos pusėje atsisakėme spintelės. Spintelė palikta tik iš lango pusės, kad būtų patogiau prieiti prie spintos ir ja naudotis.Išskirtinis šio interjero akcentas einantis per visą namo interjerą – pjaustytos metalinės kojytės, kurios puošia, tačiau kartu ir atlieką savo funkciją. Jos priduoda žavesio ir įdomumo baldams bei suteikia galimybę erdvėje atsikleisti grakščiausiu pavidalu. Apskritai šio namo interjere vyrauja švelnios, pastelinės spalvos ir estetiškas dekoras. Ir žinoma, kaip be rombuotos veidrodžių sienos? Tokio tipo veidrodžiai jau tapo mano vizitine kortele. Taigi ir šį kartą nesugebėjome atsispirti rombuoto veidrodžio sienos žavesiui, kuri papuošė prieškambarį ir tokiu būdu išdidino palyginus nedidelę erdvę bei suteikė judesio, spindesio, atspindžių ir žaismingumo efektą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.