Publikuota: 2020 m. 19 spalio d. 10:16
Naujos koncepcijos 2di.lt elektroninė parduotuvė

 

2di elektroninė parduotuvė

Grėtė Volungevičiūtė

Į(si)rengiate namus ir ieškote tikrų, laikui nepavaldžių interjero akcentų, dizaino elementų bei prekių namams, o gal dairotės prasmingos dovanos įkurtuvių ar kita proga draugams, šeimos nariams? Tuomet jums būtina užsukti į naują požiūrį demonstruojančią e. parduotuvę 2di.lt, kur galėsite pasižvalgyti į čia siūlomas prekes, jas užsisakyti ir gauti profesionalų konsultaciją, net neišėję iš namų. Maža to, įsigydami prekes šioje e. parduotuvėje, galite būti tikri, jog asortimentui taikoma itin griežta atranka, todėl čia rasite tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus kokybiškų produktų. Sau ar dovanai iš(si)rinkę autorinį meno kūrinį ar knygą, kolekciją papildysite išties vertingu objektu.

O PRASIDĖJO VISKAS NUO… GRINDŲ

Pasak UAB „Vilkonda“ rinkodaros vadovės Grėtės Volungevičiūtės, viskas prasidėjo dar 1991 m., kai pirmoji įmonės veiklos kryptis buvo grindys.  Tuomet gimė ilgus metus gyvavęs ir kokybės etalonu tapęs prekės ženklas „Vilniaus parketas“.

2di elektroninė parduotuvė

2DI nuotr.

Vėliau, plečiantis, padidinus pardavimo taškų skaičių ir gerokai papildžius asortimentą (pirmiausia – tapetais, kurie tapo didžiausia nauja prekių grupe po grindų), atsirado kitas, taip pat spėjęs išpopuliarėti prekės ženklas „Parketas ir Tapetas“. Galiausiai išplėtotų krypčių atsirado tiek daug, kad imta svarstyti jas sujungti visiškai nauju pavadinimu. Taip gimė „2DI“, apimantis dvi labai aiškias produktų kryptis: viena – dizainas ir interjeras, kita – dovanų idėjos. Kadangi kai kurie pirkiniai, pvz., paveikslai, namų tekstilė, keramikos dirbiniai ir kt., gali būti tiek dizaino elementas, tiek dovana, „2DI“ koncepciją geriausiai nusako šūkis – „Namams ir draugams“.

E. PARDUOTUVĖS ATSIRADIMAS

Šiuo metu įmonė vykdo didmeninę prekybą visose Baltijos šalyse, o mažmeninę – tik Lietuvoje. „2DI“ pardavimo taškai įsikūrę Vilniuje („Domus galerijoje“, apdailos centre „Unideco“); taip pat „Namų idėjų centruose“ (NIC) Kaune, Klaipėdoje ir Utenoje. Visgi, pasak G. Volungevičiūtės, jau prieš penkerius metus imta galvoti ir apie e. parduotuvę, kuri padėtų dar patogiau ir greičiau pasiekti klientus visoje Lietuvoje.

2DI nuotr.

Pirmasis bandymas buvo dar ir dabar sėkmingai veikianti e. parduotuvė grinduturgus.lt, kurios prekių asortimentas orientuotas į pirminę įmonės veiklos sritį – grindis. Siekiant, kad visa produkcija būtų pristatyta vienoje vietoje ir būtų prieinama vartotojams visoje Lietuvoje, sukurta jau beveik metus veikianti 2di.lt e. parduotuvė. Ji demonstruoja visiškai naują koncepciją ir pakylėja e. prekybą į kitą – kur kas aukštesnį – lygį tiek asortimento, tiek paslaugų prasme. Kaip atskiras įmonės projektas, kviečiantis domėtis interjero ir dizaino aktualijomis, pristatomas tinklalapis dizona.lt, taip pat jau kurį laiką visiems, besidomintiems meno ir kultūros aktualijomis, puikiai žinomas tinklapis vilniausgalerija.lt.

ITIN PLATUS IR „KITOKS“ ASORTIMENTAS

2di elektroninė parduotuvė stebina itin plačiu produktų asortimentu: nuo ypač stiprių, Europoje pripažintų prekių ženklų medinių, laminuotų ar vinilinių grindų bei produktų joms įrengti ir prižiūrėti, išskirtinės kokybės ir dizaino tapetų  ir kilimų iki dovanoms skirtų prekių. Tai – namų tekstilė, indai bei keramikos dirbiniai, meno kūriniai (autoriniai paveikslai, skulptūros, fotografijos ir kt.), knygos (kol kas išryškėjusios dvi kryptys: meno leidiniai ir knygos apie Vilnių), taip pat vaikų prekės. Čia rasite ne tik žavių tapetų, kilimų ar namų tekstilės vaikų kambariui, bet ir galėsite įsigyti prasmingų dovanų mažiesiems ar suaugusiesiems. Ko verti vien puodeliai, dekoruoti skaitmeniniu būdu atkurtais Algirdo Steponavičiaus ir Birutės Žilytės sieninės tapybos fragmentais iš vaikų kavinės „Nykštukas“ ar šių dailininkų iliustruota Aldonos Liobytės pasaka… Beje, e. parduotuvėje pristatomi žinomų Lietuvos dailininkų, keramikų, fotografų kūriniai taps solidžiu jūsų namų meno kolekcijos objektu ar prasminga dovana. Tai darbai, stiprinantys namų dvasią ir kuriantys jų istoriją.

2DI salonas

PATOGUMAS, AIŠKUMAS IR KONSULTAVIMAS

Kuriant 2di.lt e. parduotuvę, itin svarbus buvo aiškumas: patogiai bei racionaliai pateikti prekių kategorijas, garantuoti patogią ir lengvą paiešką bei užsakymą ir, žinoma, suteikti profesionalias konsultacijas. Rinkdamiesi grindis, tapetus, kilimus, tekstilę ir kt., jūsų poreikius atitinkančias prekes galite detaliai išsifiltruoti pagal techninę specifikaciją, kilmės šalį, prekės ženklą, spalvas bei raštus, matmenis ir kt. Be to, tarkim, pirkdami grindų dangą, čia pat rasite visą reikalingą informaciją apie tai, kokios grindjuostės, profiliai ir kitos prekės siūlomos prie šio produkto. Taip pat vienoje vietoje pateikiama techninė informacija, gamintojų instrukcijos apie grindų įrengimą ir priežiūrą. Tai tarsi bazė, kurioje be vargo rasite kruopščiai atrinktą profesionalų informaciją ir patarimus.
Jei prieš pirkdami internetu norite pasitarti su specialistu, tai galite padaryti e. parduotuvėje kiekvieną darbo dieną nuo 10 iki 18 val. ir šeštadieniais nuo 10 iki 15 val. Su konsultantu susisiekite nurodytais kontaktais: telefonu, el. paštu, per feisbuko mesendžerį arba per e. parduotuvėje įdiegtą „online chat“ pokalbių funkciją. „Klientus konsultuoja tik „2DI“ parduotuvėse dirbantys, į produktų specifikaciją įsigilinę ir ilgametę patirtį sukaupę konsultantai, todėl paslaugų prasme tai jau visai kitas aptarnavimo lygis“, – teigia G. Volungevičiūtė.

2DI nuotr.

PAVYZDŽIŲ SIUNTIMAS

Jei išsirinkote grindis ar tapetus ir norėtumėte fiziškai juos pamatyti, pačiupinėti, galite atvykti į „2DI“ prekybos vietas, tačiau, jei tokios galimybės neturite, galite parsisiųsti prekės pavyzdį tiesiai į namus. Anot G. Volungevičiūtės, e. parduotuvėje pasirinkę skiltį „Pavyzdžių užsakymas“, matysite, kurių prekių ar jų grupių pavydžius galite išsirinkti, taip pat rasite pateiktus šių prekių likučius fizinėse parduotuvėse. Ši paslauga patogi atokiau gyvenantiems žmonėms, taip pat pirkėjams, norintiems sutaupyti laiko ir įsitikinti savo pasirinkimo teisingumu.

AIŠKUS POŽIŪRIS IR UŽTIKRINTA KOKYBĖ

Kaip teigia G. Volungevičiūtė, toliau kuriant ir tobulinant e. parduotuvę 2di.lt, vienas svarbiausių uždavinių išlieka asortimento, atspindinčio „2DI“ parduotuvėms būdingą požiūrį, formavimas, griežta prekių atranka ir kliento patogumui kuriamų paslaugų plėtimas. Įdirbis, sukauptas daugelį metų glaudžiai bendradarbiaujant su pasaulinio lygio gamintojais, architektais, interjero dizaineriais ir meistrais, leidžia į 2di.lt asortimentą įtraukti ne tik žinomus prekių ženklus, bet ir tuos, kurių produkcija Lietuvoje pristatoma pirmą kartą. Taigi neinama lengviausiu, paprasčiausiu keliu, o siekiama pirkėjams pasiūlyti „2DI“ koncepciją atitinkančius, gerą skonį demonstruojančius tikrus, ilgalaikius daiktus. Maža to, galima teigti, jog „2DI“ – tai jau savaime kokybės ženklas: e. parduotuvėje atranka jau atlikta už jus, todėl, rinkdamiesi namams ar dovanai skirtą daiktą, ne prašausite, o pataikysite į dešimtuką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.