Publikuota: 2020 m. 11 gegužės d. 16:00
Meno mugė „ArtVilnius’20“ keičia renginio datą

Meno mugės „ArtVilnius’20“ organizatoriai dėl tarptautinės COVID-19 viruso grėsmės imasi išankstinių saugumo priemonių. Nuspręsta perkelti šių metų renginio datą iš birželio 4–7 dienos į rugpjūčio 27–30 d. Renginys, kaip ir kasmet, vyks „Litexpo“ parodų ir kongresų centre. 

„Labai prašome jūsų ir toliau palaikyti „ArtVilnius’20“ bei būti jo dalimi. Tik visi mes kartu galime būti stiprūs ir nuversti kalnus. Net ir šiuo sunkiausiu metu suraskime naujas formas ir galimybes vienytis. Esame labai jums dėkingi už jūsų svarbų indėlį organizuojant „ArtVilnius“ ir ateityje tikimės jūsų palaikymo!“, – kreipdamasi į „ArtVilnius’20“ lankytojus teigė meno mugės vadovė ir Lietuvos meno galerininkų asociacijos prezidentė Diana Stomienė.

Didžiausias vizualiųjų menų renginys Rytų Europoje, tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“ šiais metais įvyks jau 11-ą kartą. Mugėje kasmet dalyvauja apie 60 galerijų, 300 menininkų iš 20 šalių, sulaukiama virš 20 tūkst. lankytojų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio.

Meno mugės vadovė Diana Stomienė

„ArtVilnius’20“ komanda ir toliau atsakingai dirba rengdama būsimą renginio programą, apgalvodama, kad mugės dalyvių pristatomi kūriniai per šiuolaikines medijas būtų pasiekiami ir renginyje negalintiems dalyvauti meno pirkėjams. Pasak mugės organizatorių, bus stengiamasi vienytis su kitais dėl viruso atkeltais kultūriniais festivaliais ir renginiais. Palaikydami vieni kitus kultūrinių renginių organizatoriai kartu stengsis pritraukti kaip galima daugiau lankytojų. Dėl nukeltos „ArtVilnius’20“ datos organizatoriai palieka atvirą paraiškų priėmimo procesą. Galerijos ir menininkai, kurie nesiuntė paraiškos, nes jiems netiko birželio mėnesio datos, dar turi laiko apsigalvoti dėl dalyvavimo meno mugėje rugpjūčio pabaigoje. Kartu su mugės data į rugpjūčio pabaigą keliasi ir renginys „Naktis galerijoje”, kuris jau ketvirtą kartą kvies per vieną vakarą aplankyti tiek daug Vilniuje įsikūrusių galerijų ir susitikti su menininkais.

Meno mugės „ArtVilnius“

„ArtVilnius’20“ komanda ypatingai dėkoja savo partneriams, kurie atsižvelgdami į sudėtingą situaciją, sutiko su datos pakeitimu. Taip pat mugė nevyktų be „ArtVilnius“ globėjos – Vilniaus miesto savivaldybės paramos ir  projektą finansuojančios Lietuvos Kultūros Tarybos indėlio.

11-oji tarptautinė šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius’20“ vyks rugpjūčio 27–30 d. „Litexpo“ parodų ir kongresų  centre. Daugiau informacijos apie mugę rasite oficialiame renginio puslapyje www.artvilnius.com.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.