Publikuota: 2019 m. 20 rugpjūčio d. 21:42
Butas Ežerų terasose („Metų interjeras/Auksinė paletė’15“)

Projektas laimėjo „Metų interjeras/Auksinės paletė’15“ kategorijoje: „Inovatyviausias interjeras“. Projekto autoriai: Rimantas Špokas, RIMARTUS | Leono Garbačausko nuotr.

„Dizona“ kviečia prisiminti geriausius konkurso „Metų interjeras“ projektus. Šįkart – Rimanto Špoko ir RIMARTUS darbas – butas Ežerų terasose, laimėjęs „Metų interjeras/Auksinė paletė’15“ kategorijoje: „Inovatyviausias interjeras“.

Žavios moters dviejų kambarių bute Trakuose su vaizdu į ežerą turėjo būti jauku ir šviesu, lengva ir smagu gyventi. Interjero šerdimi tapo pagrindinėje gyvenamojoje erdvėje suprojektuota ant trosų pakabinta antresolė. Jos viršuje įkurdintas atviras šviesus ir lakoniškas miegamasis su drabužine. Apačioje įrengtą virtuvę nuo svetainės zonos skiria medinis baras, kuris jungiasi su laiptais. Ant svetainės sienos integruotas židinys kartu su TV bei audio sistema ir suprojektuotos funkcionalios lentynos su vieta malkoms ir suolu jaukiam pasėdėjimui. Dinamišką ir žaismingą interjero nuotaiką kuria linijų ritmas, asimetrinė baldų kompozicija, stikliniai šviestuvų burbulai, ryškūs minkštų baldų gobelenai, egzotiški vonios plytelių ornamentai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.