Publikuota: 2024 m. 2 sausio d. 09:00
Giliai miškuose („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Leono Garbačausko nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui architektūros ir interjero studijos „Prusta“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

Giliai miškuose

Dzūkijos miškuose esančioje senoje sodyboje suprojektuotas poilsio namas. Tai netrikdantis aplink plytinčių miškų ramybės bei atliepiantis archaiškos architektūros parko reikalavimus pastatas. Tuo pačiu tai naujos kokybės ir šiuolaikinės estetikos architektūra. Fasade -deginto medžio ir tradicinių raštų ant metalo langinių dermė. O kaip kontrastas juodai išorei – baltumu ir lengvumu alsuojantis vidus.

Šalis: Lietuva
Plotas: 117m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.