Publikuota: 2023 m. 4 gruodžio d. 09:00
GRINDYS – autentiškam namų interjerui
Grindys

QUICK-STEP nuotr.

Grindys – vienas iš bazinių interjero elementų, turinčių nenuginčijamos įtakos bendros namų nuotaikaikos kurimui. Grindų dangos pasirinkimas yra itin platus, todėl siekiant namuose sukurti vieningą dizaino liniją, svarbu atsižvelgti į jų spalvas ir raštus, faktūras bei funkcionalumą. Pasižvalgykite po 2di.lt elektroninės parduotuvės grindų dangos galeriją, kurioje rasite parketlenčių, laminuotos bei vinilinės grindų dangos ir išsirinkite tinkamiausias grindis savo namams.

Savitas namų kūrimas su ąžuolo spalva

Šiandien vis dažniau  atsigręžiame į natūralumą, į tai, kas yra arčiau gamtos, ir bandome perkelti į interjerą. Renkantis grindis, tvirtas savo pozicijas vis dar išlaiko natūralios spalvos medinės parketlentės, kurios išsiskiria ilgaamžiškumu ir kokybe. Natūralaus ąžuolo tono parketlentės, kurių asortimentą rasite 2di.lt elektroninėje parduotuvėje, kiekvienam interjerui suteiks unikalumo, jaukumo, šilumos ir natūralumo. Juk šiomis grindimis malonu vaikščioti ir basomis!

Tiesa ta, kad gamtoje vienodų ąžuolų nėra, todėl kiekviena medinių grindų lenta yra savita, turi savo individualų raštą bei atspalvį. Tad pasirinkę natūralaus ąžuolo grindis galėsite džiaugtis unikalia ir individualia grindų danga, kurios tokios pačios nerasite niekur kitur. Natūralaus ąžuolo spalvos grindys, nesvarbu ar tai būtų parketlentės, laminatas ar vinilinė danga, itin universalios ir gali būti naudojamas tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Tiesiog privalu išsirinkti tinkamiausią grindų tipą, kuris atitiktų bendrą būsto stilių.

Grindys

WeitzerParkett nuotr.

Šviesių tonų grindys – harmonijai namuose

Šviesios spalvos, taip pat kalbant ir apie grindis, visada nuteikia pozityviai ir jaukiai. Kuriant interjerą, grindys tampa pagrindu, fonu baldams, aksesuarams ir kitoms detalėms. Namuose nusprendus įsirengti šviesias grindis, galima paeksperimentuoti su ryškesnėmis spalvomis, pavyzdžiui, renkantis baldus ar interjero detales arba atvirkščiai sukurti švelnų harmoningą interjerą. Balinto ąžuolo ar šviesaus betono imitacijos vinilinės grindys patrauklios tuo, jog visuomet optiškai praplėčia bet kokią gyvenamąją erdvę, atspindi šviesą, vizualiai padidina būstą, suteikia jam erdvumo, gylio pojūtį. Taip pat šviesios grindų spalvos sukuria kerintį saulės ir šviesos žaismą.

Šviesios grindys optiškai praplečia gyvenamąją erdvę, atspindi šviesą, vizualiai padidina būstą, suteikia jam erdvumo, gylio pojūtį.

Jau seniai pastebėta, kad šviesios spalvos veikia raminančiai, harmonizuoja, o tai ypač vertinga šiuolaikiniame dinamiškame pasaulyje. Šviesi grindų konstrukcija gali atrodyti labai skirtingai, viskas priklauso nuo to, kaip žaisite su šiuo sprendimu, kokias papildomas spalvas įvesite savo pasirinkimu, kokią grindų faktūrą naudosite išreikšdami savo idėjas.

Grindys

QUICK-STEP nuotr.

Tamsaus atspalvio grindys – galimybė „žaisti“ kontrastais

Ieškantiems drąsesnių sprendimų kuriamam interjerui galima rinktis parketlentes ar laminuotą dangą iš tamsių spalvų gamos – nuo šokoladinių iki skalūno juodumo atspalvio grindų visuomet rasite 2di.lt elektroninėje parduotuvėje. Tamsios grindys yra vertinamos už savo prabangią išvaizdą ir galimybę „žaisti“ kontrastais – tokio pagrindo fone išryškėja, garsiau ,,suskamba“ sodrių spalvų interjero akcentai. Tad pasirenkant atitinkamos spalvos interjero detales ir baldus – nuo išraiškingos geltonos iki solidaus aukso tviskėjimo – nesudėtinga išgauti norimą kambario nuotaiką.

Susiję:

Jei grindims panaudota natūrali, tamsios spalvos mediena, tai namams suteikia ypatingo jaukumo ir prabangos pojūtį. Tamsi grindų spalva interjerui suteikia  ,,svorio“, stabilumo,  būtent dėl to tamsūs atspalviai itin mėgstamami moderniuose interjeruose. Be to, tamsios grindys taip pat yra puikus atsvaras šviesesniems baldams ar interjero elementams, tad ant tokių grindų gražiai išryškėja įvairiaspalviai kilimai.

Grindys

QUICK-STEP nuotr.

Natūralaus medienos atspalvio, šviesių tonų ar tamsios grindys geriausiai atspindi jūsų characketrį? Sprendimas jūsų, o gauti išsamias konsultacijas bei įsigyti Europoje pripažintų prekių ženklų medinių, aukštos kokybės laminuotų ar drėgmei atsparių vinilinių grindų bei produktų joms įrengti ir prižiūrėti galite el. parduotuvėje www.2di.lt arba 2DI salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Utenoje. 2DI komanda padės išsirinkti jūsų poreikiams labiausiai tinkančias grindis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.