Publikuota: 2023 m. 23 rugsėjo d. 09:00
Gallery projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)
gallery

Lina Adi Photography nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui architektūros studijos IN DOT kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

Gallery projektas

Namai, kurie alsuoja menu kultūra ir kūryba. Drąsūs žmonės renkasi gyventi aplinkoje,  kuri stebina,  žavi ir yra išskirtinė. Erdvės buvo kurtos taip, kad jose būtų patogu ir funkcionalu gyventi, tačiau estetika ir kūrybiniai sprendimai taip pat užima ypatingai svarbų vaidmenį. Interjerui sukurti buvo panaudotos kokybiškos, ilgaamžės, tačiau ir išskirtinės medžiagos- koriano akmuo, marmuras, plienas, betonas. Taip pat išskirtinės interjero detalės kasdieniam gyvenimui, tokios kaip antro aukšto zona nuo kurios matosi susirinkę svečiai pirmajame aukšte, vonios erdvė, į kurią galime patekti iš skirtingų gyvenamųjų zonų, skliautinės lubos ir išskirtinė bei netikėta detalė virš jų.  Kuriant šiuos namus, mums buvo svarbu išlaikyti santykį tarp drąsaus išskirtinumo ir ilgaamžiškumo bei funkcionalumo. Šie namai apie kūrybą ir emociją, kurią ji suteikia

Šalis: Lietuva

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.