Publikuota: 2023 m. 21 rugpjūčio d. 09:00
PENTHAUZAS MANUFAKTŪRŲ G. („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Simono Linkevičiaus nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui interjero dizainerės Vaidos Kandratavičiūtės kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

PENTHAUZAS MANUFAKTŪRŲ G.

Išskirtiniai 120 kv.m. apartamentai viršutiniame aukšte – penthauzas. Pro langus atsiveria ramybe alsuojanti Belmonto regioninio parko žaluma ir Vilniaus senamiesčio bažnyčių bokštai.

Atsižvelgiant į penthauzo koncepciją išlaikyta ir būsto planinė struktūra – ypač didelė erdvė šeimos bendravimui ir du mažesni miegamieji su sanmazgais privačiam poilsiui. Pagrindinis miegamasis turi dalinai atvirą vonios kambarį, kurį nuo miegamojo skiria itališka slankaus rėmo stiklo vitrina, o pagrindinėje svetainės – virtuvės – valgomojo dalyje penthauzo stilistiką sustiprina ir industrinio motyvo suteikia palikta buvusi betono liejinio siena. Jai įkandin projektuoti individualaus dizaino baldai primenantys betono luitus: virtuvės sala ir TV komoda. Interjerą šildo natūralaus medžio grindys, ąžuolo lukšto korpusiniai baldai ir itin aukštos kokybės sėdimieji minkšti baldai. Baigiamaisiais kokybės ir rafinuotumo prieskoniais tapo lietuvių menininkų meno kūriniai ir ispanų dizainerio šviestuvai.

Šalis: Lietuva
Plotas: 120 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.