Publikuota: 2023 m. 24 liepos d. 09:00
PASKUTINIS ŠTRICHAS – GRINDŲ AKSESUARAI

Klodami grindis netikėtai susiduriame su problemomis, apie kurias nebūtume net pagalvoję. Tai grindų aksesuarai: dangos sujungimas, tarpų uždengimas ar grindjuosčių parinkimas. Dabar nebereikia laužyti galvos, gaišti savo brangaus laiko ieškant priedų prie pasirinktų grindų ir juos derinant. Išsirinkite grindis, o mes jums išrinksime tinkamus priedus! Ilgaamžiai pačių žinomiausių gamintojų prekių ženklai: grindjuostės „Pedross“ (Italija) ir itin aukštos kokybės priedai „Küberit®“ (Vokietija) tarnaus jums ir jūsų grindims.

grindų aksesuarai

Küberit® nuotr.

Vidaus apdailos sprendimas – „Küberit®“ profiliai grindims

„Küberit“ – kokybės ir pažangos sinonimas. Klientų džiaugsmas, tobulėjimas, inovacijos ir tradicijos – esminiai gamintojo filosofijos elementai. Platus „Küberit“ prekės ženklo prekių asortimentas apima lenkiamuosius, kraštų užbaigimo, laiptų ir kampų apdailos profilius bei grindjuostes iš aliuminio ir nerūdijančiojo plieno. Taip pat gamintojas siūlo laiptų apdailos profilius su LED apšvietimu, apsauginius sienų bei – esant aukščio skirtumui tarp dangų – jungiamuosius profilius ir kitus reikmenis. „Küberit“ asortimente gausu įvairių matmenų ir spalvų sujungimo detalių: nuo jūsų grindų spalvą atitinkančios medienos imitacijos iki metalo spalvų, sidabrinių, auksinių, smėlinių, bronzinių. Tai itin aukštos kokybės grindų aksesuarai.

GRINDŲ AKSESUARAI

Küberit® nuotr.

„Küberit®“ grindjuostės – funkcionalios ir saugios

„Küberit“ priedų grindims išradėjai funkcionalumą derina su elegantišku dizainu. Jų sukurtos aukštos kokybės modernios grindjuostės iš aliuminio gali būti naudojamos tiek prie parketlenčių, tiek prie laminato, kiliminės ar kitos dangos. „Küberit“ asortimente yra tiek lengvai klijuojamų grindjuosčių, tiek technologiškai įdomesnių sistemų, turinčių LED apšvietimo ir laidų paslėpimo funkcijas. Metalinės „Küberit“ grindjuostės puikiai tiks modernaus stiliaus namuose. Jos itin stilingai kontrastuoja su natūralaus medžio grindimis ar kitomis interjero detalėmis. Metalines grindjuostes derinkite prie sienų, kiliminės dangos ir interjero baldų spalvų. Šios stilingos grindjuostės ne tik tvarkingai įrėmins jūsų grindis, bet ir paslėps nenorimus matyti laidus.

Lenkiamieji profiliai

Küberit® nuotr.

„Küberit®“ lenkiamieji profiliai

„Küberit“ lenkiamieji EB profiliai leidžia stilingai atskirti skirtingas grindų dangas. Perforuoti EB ir T formos profiliai gali būti lenkiami rankomis arba naudojant „Küberit“ lenkimo mašiną. Naudodami pastarąją, profilius išlenksite paprastai, greitai ir lengvai, o lenktos sujungimo detalės atrodys išties profesionaliai. Naudodami lenkiamuosius profilius įgyvendinsite pačias drąsiausias fantazijas ir sudėtingiausias dizaino idėjas. Šiuos profilius galite naudoti: medinėms grindims ir laminatui, kiliminėms dangoms, vinilinėms grindims, keraminėms plytelėms. Juos lengva priderinti prie baldų su tokios pačios spalvos metalinėmis kojelėmis ar rankenėlėmis.

„Pedross“ – itališka kokybė ir nenuviliantis dizainas

Estetinį grindų įspūdį labiausiai lemia funkcinės detalės, tokios kaip grindjuostės. Joms reikėtų skirti ne mažiau dėmesio nei grindims. „Pedross“ – pasaulinės grindjuosčių ir grindų aksesuarų rinkos lyderiai iš Italijos. Gamintojo asortimente rasite faneruotų ir MDF pagrindo grindjuosčių.  Taip pat turėsite galimybę rinktis iš skirtingų grindjuosčių aukščių, spalvų, tekstūrų.

Baltos grindjuostės

Pedross nuotr.

Grindjuostės, priderintos prie grindų spalvos, vizualiai išplečia patalpą, o baltos, jei dedamos kaip kontrastas, pabrėžia sienų ar baldų apdailą. Pradėjus augti baltų durų paklausai, į tendencijų viršūnes iškilo baltos grindjuostės. Savo populiarumą jos pelnė ir dėl plataus pritaikymo įvairiausio stiliaus interjeruose: tiek moderniuose, tiek klasikiniuose. Baltos grindjuostės puikiai dera ir prie baltų, ir prie ryškių tonų, tinka tiek prie balinto ąžuolo, tiek prie tamsios spalvos grindų, kai norima sukurti kontrastą. Vis dažniau nebepaisoma nuomonės, kad grindjuostės turi derėti prie grindų ar sienų spalvos, drąsiai dedamos baltos, nes dažnai šia spalva dažomos lubos bei langų rėmai, taigi ir grindjuostės, nepaisant to, kokio atspalvio grindys ir sienos, atrodo puikiai.

Šiuo metu bene populiariausios aukštesnės baltos grindjuostės. Atsižvelgdama į klientų poreikius, įmonė „Pedross“ klientams siūlo platų baltos spalvos grindjuosčių asortimentą.

„Pedross“ grindjuosčių asortimentą apžiūrėti galite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.