Publikuota: 2023 m. 2 gegužės d. 09:00
Butas istoriniame Riomerio name („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
name

Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Architektūros ir interjero studijos „Prusta“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Butas istoriniame Riomerio name

Interjeras kurtas vadovaujantis pagrindiniu principu, kad tai namai kur susitinka miestas su menu, taip pat ypatingą dėmesį kreipiant į kontekstą, kad butas randasi istoriniame Romerio name. Užsakovų pageidavimas sukurti šiek tiek bohemišką, savo charakterį turintį, išskirtinį interjerą, diktavo dizaino sprendimus. Tam pasitelkiamos sodrios spalvos detalėms, lenktų formų siluetai. Atsižvelgiant į kontekstą, kad tai senamiestis ir butas randasi istoriniame pastate, nenutolstama nuo klasikiniams interjeras būdingų elementų: bagetų, klasikinių lubinių dekorų, aukštų klasikinių durų. Atsižvelgiant į tai, kad interjeras kuriamas šiuolaikiniam moderniam žmogui, klasikos elementai pinasi su moderniais sprendimais, klasikiniai elementai pateikiami su nauju požiūriu.

Šalis: Lietuva
Plotas: 72m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.