Publikuota: 2023 m. 11 balandžio d. 09:00
Art deco stiliaus namas Kaune („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
namas Kaune

Beno Šileikos nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Monikos Noreikienės kurtas projektas – namas Kaune („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Art deco stiliaus namas Kaune

Interjeras traukia akį savo erdviškumu ir prabangiu dekoratyvumu. Interjere susipina pastelinių, nude tonų paletė drauge su ryškiomis gamtos žalumo spalvomis. Balduose daug natūralios medienos paviršių, kurie organiškai sąveikauja su šlifuoto aukso detalėmis bei gaiviais bei prabangiais gamtos atspalviais. Interjeras alsuoja subtilia prabanga, neperžengdamas saikingumo ir estetikos ribos.

Šalis: Lietuva
Plotas: 120 m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.