Publikuota: 2023 m. 4 kovo d. 09:00
Butas Užupyje – privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
butas

Leono Garbačausko nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ projekto dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Rimanto Špoko ir dizaino studijos RIMARTUS kurtas projektas – butas Užupyje („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Butas Užupyje

Šiame interjere stengėmės sukurti šiltą ir jaukią namų atmosferą šiuolaikinio miesto kontekste. Būsto planas buvo perdarytas siekiant išgauti maksimaliai funkcionalias ir patogias erdves. Interjeras ramių natūralių tonų, neiššaukiantis, bet su ryškesniais šlifuoto žalvario, vario akcentais, geometriniais, linijiniais ir ažūriniais fragmentais. Apdailoje dominuoja aukštos kokybės medžiagos, daug natūralios medienos paviršių. Bute yra įdiegta išmanių namų sistema.

Šalis: Lietuva
Plotas: 148,41 m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.