Publikuota: 2023 m. 18 vasario d. 09:00
Geriausias privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“)

Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia prisiminti geriausius konkurso „Metų interjeras“ projektus. Apdovanojimas „Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“ nominacijoje „Geriausas privatus interjeras“ atiteko interjero studijai 2XJ architects.

J13

LOKACIJA ir KONTEKSTAS – tai 265 m2 gyvenamasis namas šeimai, esantis Jonavoje, privačių gyvenamųjų namų kvartale. Jonava – devintas pagal gyventojų skaičių Lietuvos miestas, esantis Kauno apskrityje, prie Neries upės.

PROGRAMA -– vieno aukšto namas skirtas keturių asmenų šeimai. Pastatas aiškiai suskaidytas į tris funkcines zonas: aktyvi (85 m2), poilsio (120 m2) ir ūkio (60 m2) zonos.

INSPIRACIJA – nuo seno Jonavoje labai svarbų vaidmenį atliko baldų pramonė. 1946 m. įkurta baldų įmonė tapo ne tik svarbia darboviete, bet ir Jonavos kultūros ašimi. Prie kombinato jo darbuotojams pastatyta gyvenvietė, kultūros namai (baldų kombinato klubas, tapęs Jonavos miesto kultūros gyvenimo dalimi). XX a. 7-tąjį dešimtmetį Jonavos baldų kombinatas tapo viena didžiausių gamybos įmonių Lietuvoje. Šos ilgametės baldininkų tracijos tęsiamos iki šiol.

KONCEPCIJA – siekta sukurti liberalią ir lengvai transformuojamą erdvę, iš anksto nenumatant visų galimų scenarijų, o paliekant galimybę vystytis savarankiškai.

DIZAINO PRIEMONĖS – pagrindinėmis medžiagomis ir sprendimais siekta pabrėžti erdvių geometriją ir išspręsti techninius ar buitinius iššūkius.

MEDŽIAGOS – panaudotos tik trys pagrindinės medžiagos: poliruotas betonas, natūrali riešuto faneruotė ir dažytas paviršius.

Šalis: Lietuva
Plotas: 265 m2

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.