Publikuota: 2022 m. 20 gruodžio d. 09:00
Privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)

Egor Piaskovskij nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Renatos Muckutės kurtas interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Privatus interjeras

Vaizdas per didelius langus lėmė būsimojo interjero atmosferą. Tikslas buvo, kad vaizdas už lango harmoningai susilietų su interjeru. Visi interjero atspalviai inspiruoti gamtos skirtingais metų laikais. Į buto patalpas patenka daug šviesos, todėl buvo panaudoti ir tamsesni sienos bei baldų atspalviai. Interjere panaudota griežtų ir plastiškų formų samplaika. Pagrindinė buto erdvė padalinta į keturias erdves: virtuvės, valgomojo, svetainės ir skaitymo erdvė už užuolaidų. Skaitymo erdvė tai vieta, kuri yra nedidelė,bet labai jauki, nes minkštas užuolaidų audinys apgaubia žmogų.

Šį ramų, monochromišką interjerą šeimininkai visada galima paįvairinti ryškiais dekoro elementai.

Šalis: Baltarusija
Plotas: 108,5m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.