Publikuota: 2022 m. 9 gruodžio d. 09:00
Privatus interjeras „River Apartment“ („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)

Luko Mykolaičio nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui interjero studijos „Me2architects“ kurtas interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Privatus interjeras „River Apartment

Jauno vyro buto interjerą įkvėpė Midcentury stilius ir šalia tekanti Vilnelė. Užsakovas norėjo, kad namai atkartotų praėjusio amžiaus vidurį. Nusprendėme ne kopijuoti, o interpretuoti – Midcentury stilistiką perteikti naujai, kad būstas primintų ne močiutės butą, o jauno modernaus žmogaus namus. Taip atsirado originalios ir praktiškos miegamojo dekoracijos, fotelis, tik užsimenantis apie garsiuosius Cukermanienės krėslus, o virtuvė, derinant skirtingas medžiagas, suprojektuota švari, bet žaisminga. Interjerą užbaigia mėlyni akcentai, kurie kasdien primena, kad netoliese teka upė.

Šalis: Lietuva
Plotas: 53,69 m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.