Publikuota: 2022 m. 2 gruodžio d. 09:00
Privatus interjeras „Modest“ („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
privatus interjeras

Andriaus Stepankevičiaus nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui studijos „YCL“ kurtas interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Privatus interjeras „Modest“

Dviejų aukštų buto renovacija Vilniuje, Žvėryne. Kuklus, malonus ir svetingas. Butas, kuriame vyrauja kuklumas, bet ne ekstravagancija. Projektas patenkina kasdieninius šeimininkų poreikius, o pagrindinės erdvės sukuria skirtingą kokybę bei nuotaiką įvairioms progoms.

Pirmąjį aukštą sudaro pagrindinė šeimos erdvė, virtuvė, miegamasis, namų biuras, nedidelis vonios kambarys ir sandėliukas. Antrasis aukštas skirtas tik namų šeimininkams su erdviu vonios kambariu, miegamuoju ir terasa, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į Žvėryno panoramą. Iš pradžių pagrindinis miegamasis turėjo būti pirmame aukšte, tačiau po projektavimo proceso ir naujo pasiūlymo antrajam aukštui klientai nusprendė sukurti savo oazę antrame aukšte. Šviesios ir jaukios erdvės sukuria nepakartojamą kokybę, o pirmasis aukštas tapo poilsio, svečių ir darbo vieta.

Laiptai, vedantys į antrą aukštą, sukurti su šiek tiek išlenkta siena ir langu, kad į tamsią laiptų aikštelę patektų natūrali šviesa ir akligatvį paverstų minkštu užbaigimu kviečiančiu pakilti į ramybės oazę.Pilkšvą šilką primenantis raštas gaubia visą butą, o stipri medinė tekstūra sustiprina svajingą pasivaikščiojimą interjero viduje. Šis privatus interjeras – kuklūs, žemiški ir jaukūs namai. Vieta poilsiui.

Šalis: Lietuva
Plotas: 142,2 m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.