Publikuota: 2022 m. 11 spalio d. 11:17
Manufaktūra („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)

Vytenio Raubicko nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui „SantaMonika interjerai“ kurtas privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Manufaktūra

Ar Jūsų namai gali atrodyti, kaip atpalaiduojanti atostogų kryptis? Erdvė, kurioje pastelinių spalvų prieglobstyje randate ramybę? TAIP! „Manufaktūra“ privataus gyvenamojo buto interjeras puikiai atspindi klientų charakterį, aistrą kelionėms ir nepamirštamoms akimirkoms! Šiuo ypatingu pandeminiu laikotarpiu norėjome parodyti, jog interjeras ne tik turi atspindėti klientų vidinį gyvenimą, bet ir iki šiol nukeliautas keliones, nuotykius ir hobius! Naudojome iš gamtos paimtas natūralias medžiagas, kaip medis, betonas bei ratanas, kietujų baldų gamybai, kad atskleistume gamtos grožį bei rausvų atspalvių tonus, kurie suteikia peno svajoti.

Šalis: Lietuva
Plotas: 61m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.