Publikuota: 2022 m. 28 rugsėjo d. 09:15
Naujamiesčio butas Kaune („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
butas Kaune

Vytenio Raubicko nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Pauliaus Januškevičiaus kurtas privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Naujamiesčio butas Kaune

Butas Kaune. Centre viename modernistinių pastatų. Butas turėjo du įėjimus pereinamą planą erkerį ten rašomąjį stalą. Tarpukarinis butas buvo sužalotas laiko. Atstatyti pavyko keletą detalių. (Parketą, sienų ir lubų jungtis.) Moderniai šiuolaikiškai prieinant prie interjero sprendinių ir išsaugomų paviršių. Butas buvo suprojektuotas jaunam vyrui su galimybe apsygiventi šeimai.

Šalis: Lietuva
Plotas: 110m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.