Publikuota: 2022 m. 23 rugsėjo d. 09:00
Privatus interjeras: „Butas 05“ („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)

Ramūno Maniko nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Manikas & Manikė Studio komandos kurtas privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

„Butas 05“

Butas Vilniuje yra nedidelio ploto ir skirtas trumpalaikiams vizitams sostinėje. Tad viskas sukurta ramiam ir jaukiam laiko praleidimui. Interjere gausu natūralios šviesos, todėl buvo pasirinkta tamsesnė smėlio atspalvio sienų spalva. Ji derinama su pilka baldų fasadų spalva bei šviesios medienos grindų atsapalviu. Kaip atsvara šiam, vientisam spalvų tonų deriniui, tam tikruose balduose buvo įvestas tamsesnis, rusvo ąžuolo atspalvis. Kontrastuodamas šviesioje erdvėje, jo ramus tonas bei tekstūra, leido išryškėti aukso detalėms: šviestuvams, maišytuvui, jungikliams ir kitiems aksesuarams.

Neatsitiktinai pasirinktas margo rašto, gan ryškus stalviršio akmuo suteikė interjerui žaismingumo. Jis vizualiai apsijungė su toje pačioje erdvėje esančiu dekoratyviu miegamojo zonos tapetu. Visą šį atspalvių žaismą tarsi užbaigė juodos staliukų, kėdžių ir šviestuvų detalės. Vonios kambaryje išlaikytas ta pats vientisumas, tik kiek kitokių atspalvių pagalba. Gelsvas sienų ir grindų akmuo išryškino riešuto spalvos baldus, o santechnikos aukso atspalviai sukūrė šilumos ir jaukumo pojūtį bei rafinuotą interjero vaizdą.

Šalis: Lietuva
Plotas: 48,15m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.