Publikuota: 2022 m. 6 rugsėjo d. 10:43
Privatus interjeras: žalia ir ochra („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
privatus interjeras

Gerdos Baltrūnaitės nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui interjero dizainerės Dovilės Jautakaitės kurtas privatus interjeras („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Žalia ir ochra – privatus interjeras

Interjerą apjungiantis bendras vardiklis – žali atspalviai. Kiekvienoje patalpoje apie save primenanti spalva žaidžia skirtingais atspalviais, taip įnešant gyvybės ir žaismingumo. Vienas iš svarbiausių kriterijų projektuojant šias erdves – išsaugoti aukštas lubas ir tuo pačiu užpildyti aukštai atsivėrusią erdvę.

Šalis: Lietuva
Plotas: 91m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.