Publikuota: 2022 m. 23 rugpjūčio d. 09:00
Butikinis butas Vilniaus senamiestyje („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
butikinis

Beno Šileikos nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui diz. Monikos Noreikienės kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Butikinis butas Vilniaus senamiestyje

Tai butikinis butelis Renesanso projekte Vilniaus senamiestyje. Šis projektas pateko į Nacionalinį Hanner organizuojamą interjero konkursą ir su šešiais kitais įgyvendintais darbais rungsis dėl laimėjimo. Buto stilistikoje susipina keletas stilių – art deco, klasika, eklektika. Butas skirtas jaunam žmogui, nebijančiam gyvenimo iššukių, spalvų bei emocijų.

Šalis: Lietuva
Plotas: 48m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.