Publikuota: 2022 m. 22 liepos d. 16:26
Pasakų g. apartamentai („Metų interjeras / Auksinė paletė’21“)
apartamentai

Lina ADi photography nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Indrės Drofėjūtės ir studijos „In Arch” kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘21“).

Pasakų g. apartamentai

Užduotis – sukurti funkcionalų, jaukų kotedžo interjerą jaunai šeimai. Apartamentai architektūriškai turi daug langų ir randasi miške. Todėl norėjosi atkartoti gamtos spalvas ir interjere. Iėjimo zonoje spinta, WC bei virtuvė suformuoja tarsi vieną tūrį, dengtą medinių tašelių skydais. Vienas ryškesnių akcentų, palei visą laiptų sieną suformuota lentyna. Taip norėjosi kuo funkcionaliau išnaudoti visas erdves ir turėti pakankamai vietos daiktams sandėliuoti. Dėl to ir dalis virtuvės pasislėpė po laiptais. Antrame aukšte – vaikų, vonios kambariai, miegamasis bei drabužinė. Vonia – tarsi į baldą įleista su vaizdu pro langą į pušis.

Šalis: Lietuva
Plotas: 78 m2

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.