Publikuota: 2021 m. 9 gruodžio d. 10:27
Funkcionaliai išplanuotas 54 kv. m. trijų kambarių butas („Metų interjeras / Auksinė paletė’20“)
buto interjeras

Beno Šileikos nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ projekto dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui interjero dizainerės Dovilės Sakevičės  kurtas buto interjeras. („Metų interjeras / Auksinė paletė‘20“).

Funkcionaliai išplanuotas 54 kv. m. trijų kambarių butas

Pradėsiu nuo spalvinės gamos. Dažnai sulaukiu klausimo, ar renkantis ryškesnes spalvas interjere jos ilgainiui neatsibos? Reikia atminti, kad spalva yra labai svarbi interjero detalė, nes ji leidžia sukurti ne tik stilingus namus, bet kuria nuotaiką, jaukumą ir namų harmoniją. Kiekviena spalva turi savo poveikį žmogui, vienos spalvos ramina, kitos – padeda įgauti daugiau energijos, trečios – nuteikia darbui ar kūrybai. Be to vientisas interjeras, kuriame vyrauja harmonija (viskas dera tarpusavyje) visada maloniau nuteiks ir ilgiau džiugins. Mano nuomone, net ir iš pažiūros neutrali pilka ar balta spalva gali laikui bėgant pabosti, bet visada primenu, kad interjeras kuriamas individualiai, todėl spalvas reikia rinktis atsakingai ir būtent tas, kurios yra artimos pačiai asmenybei. Todėl verta pabrėžti, kad nederėtų aklai vadovautis pasaulinėmis interjero spalvų tendencijomis, nes interjeras nėra aprangos mada, todėl jos, deja, bet kasmet neatnaujinsi.

Susiję:

Šiame bute svetainė sujungta su virtuve, yra du miegamieji kambariai ir vonios kambarys. Šiuo metu trečiasis kambarys paliktas interpretacijai, esant poreikiui galima įsirengti patogią darbo erdvę ar ateityje vaikų kambarį.

Nedideliame, bet jaukiame bute vyrauja ryškesni žalios spalvos atspalviai. Žavesio butui suteikia sodrios tamsiai žalios spalvos virtuvė! Ji ypatingai patraukia dėmesį ir tampa viso buto pagrindiniu akcentu. Puikiai dera ir dar daugiau šarmo suteikia garstyčių spalvos užuolaidos. Visos kitos detalės – paveikslai, laikrodis, lentynėlės ant sienos, juodi šviestuvai, kilimas, pagalvėlės – papildo visumą.

Koridoriuje yra talpi spinta su veidrodinėmis durimis. Veidrodis šiuo atveju ne tik vizualiai didina nedidelę koridoriaus erdvę, bet jame atsispindi ir dalis svetainės.

buto interjeras

Beno Šileikos nuotr.

 

Miegamajame kambaryje atsikartoja ta pati spalvinė gama – balta, pilka ir žalios spalvos atspalviai. Spinta susilieja su baltomis sienomis, pilko veliūro lova, žalios užuolaidos, įkomponuoti nedideli staliukai, kelios juodos detalės, paveikslas, pagalvėlės, visa tai kartu sukuria jaukią atmosferą.

Estetiškas vonios kambarys tiesiog alsuoja švara ir elegancija, o tam pasirinktos marmuro imitacijos plytelės, baltos spalvos baldai. Talpioje spintoje slepiasi skalbimo mašina su džiovykle, yra skalbinių stalčius ir dar lieka vietos susidėti buitinei chemijai ar kitiems daiktams. Na, o žalios spalvos detalės, t.y. veidrodžio rėmas, kilimėlis puikiai pagyvina vonios kambarį ir atkartoja šią visame bute vyraujančią spalvą.

Pažiūrėkime, ką pavyko sukurti! Buto interjeras:

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.