Publikuota: 2020 m. 17 gruodžio d. 09:00
„The Apartment“ („Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“)

Projektas laimėjo „Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“ kategorijoje „Geriausias privatus interjeras“. Projekto autoriai: studija DO ARCHITECTS (Andrė Baldišiūtė, Marija Steponavičiūtė, Ieva Marija Malinauskaitė, Vaiva Andriušytė) | Norbert Tukaj nuotr.

„Dizona“ kviečia prisiminti geriausius konkurso „Metų interjeras“ projektus. Šį kartą projektas laimėjęs „Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“ kategorijoje „Geriausias privatus interjeras“. Projekto autoriai: studija DO ARCHITECTS (Andrė Baldišiūtė, Marija Steponavičiūtė, Ieva Marija Malinauskaitė, Vaiva Andriušytė)

Esame DO ARCHITECTS – architektūros studija vienijanti per 30 architektų, urbanistų ir interjero architektų. Mūsų projektų portfolio labai platus – nuo urbanistinių kvartalo vizijų, visuomeninių ir privačių pastatų iki interjerų ir jų detalių. Esame įgyvendinę tokius objektus kaip neseniai duris atvėręs kartu su Studio Libeskind projektuotas MO muziejus, pastaraisiais metai vykstanti Ogmios miesto teritorijos konversija, atsinaujinusi Preilos gelbėjimo stotis ir kt. Kuriame interjerus glaudžiai susijusius su lauku, aplinka, kontekstu. Nors dažniausiai interjerus kuriame savo projektuotiems pastatams, savo darbų portfolio turime ir išimtinai interjerinių objektų. Paprastai tai interjerai, kuriuos reikalingas nemažas pokytis – edvių perplanavimas keičiant pastato paskirtį, siekiant didesnio funkcionalumo, dienos šviesos ar tiesiog malonesnių erdvių.

The Apartment

Už stiklinio fasado kylanti saulė iki pat vakaro žaismingai slenka terrazzo grindimis. Šios sukurtos iš skirtingų spalvų ir formų, didelių gabaritų natūralaus akmens, griežtų ir nuskeltų briaunų marmuro, granito ir travertino luitų paskandintų balto betono mišinyje. Terrazzo grindų piešinys tampa fonu pagrindinėje gyvenamojoje erdvėje regimoms detalėms. Smulkios grubios tekstūros sienos, gerdamos į save saulės spindulius, meta šešėlius. Gelsvo šilto atspalvio, sunkaus audinio užuolaidos saugo nuo tiesioginės saulės šviesos, o nerūdijančio plieno rankomis lytimi paviršiai ją atspindi. Skirtingas erdves atskiriančios medžiu apmuštos sienos šioms  erdvėms suteikia dar daugiau šilumos. Natūralaus betono laiptai veda į antrą aukštą. Skirtingoms gyvenimo funkcijoms skirtas matinio ir blizgaus paviršiaus balto betono grindis atskiria jose integruota siaura aliuminio juostelė. Vaizdas su miesto panorama lydi ir intymiausią namų erdvę. Joje – papildomas šviesos šaltinis – stoge iškirstas langas. Čia krintanti šviesa dar labiau sušildo erdvę, o šaltų terrazzo, marmuro, betono, stiklo ir nerūdijančio plieno paviršių erdvei papildomo jaukumo suteikia medžiu išmuštos sienos bei lubos.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.