Publikuota: 2020 m. 7 gruodžio d. 09:00
Butas atgyjančiame stoties rajone („Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“)

Projektas laimėjo „Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“ kategorijoje „Geriausias virtuvės projektas“. Projekto autoriai: studija DO ARCHITECTS (Andrė Baldišiūtė, Marija Steponavičiūtė, Ieva Marija Malinauskaitė, Vaiva Andriušytė) | Laimono Ciūnio nuotr.

„Dizona“ kviečia prisiminti geriausius konkurso „Metų interjeras“ projektus. Šį kartą projektas laimėjęs „Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“ kategorijoje „Geriausias virtuvės projektas“. Projekto autoriai: studija DO ARCHITECTS (Andrė Baldišiūtė, Marija Steponavičiūtė, Ieva Marija Malinauskaitė, Vaiva Andriušytė)

Butas atgyjančiame stoties rajone

Esame DO ARCHITECTS – architektūros studija vienijanti per 30 architektų, urbanistų ir interjero architektų. Mūsų projektų portfolio labai platus – nuo urbanistinių kvartalo vizijų, visuomeninių ir privačių pastatų iki interjerų ir jų detalių. Esame įgyvendinę tokius objektus kaip neseniai duris atvėręs kartu su Studio Libeskind projektuotas MO muziejus, pastaraisiais metai vykstanti Ogmios miesto teritorijos konversija, atsinaujinusi Preilos gelbėjimo stotis ir kt. Kuriame interjerus glaudžiai susijusius su lauku, aplinka, kontekstu. Nors dažniausiai interjerus kuriame savo projektuotiems pastatams, savo darbų portfolio turime ir išimtinai interjerinių objektų. Paprastai tai interjerai, kuriuos reikalingas nemažas pokytis – edvių perplanavimas keičiant pastato paskirtį, siekiant didesnio funkcionalumo, dienos šviesos ar tiesiog malonesnių erdvių.

Atgyjančiame stoties rajone, Raugyklos gatvėje, buvęs apleistas sandėlio pastatas šiandien atveria duris kaip daugiabutis gyvenamasis namas su architektų komandos biuru pirmame aukšte. Projektas atskleidžia, kaip menkaverte laikoma architektūra gali būti atnaujinama ir tapti pokytį lemiančia gatvės dalimi. Trečiame pastato aukšte – butas su lofto tipo erdve, dideliais šviesą įsileidžiančiais langais ir aukštomis lubomis. Svetainėje šeimą buria židinys ir vidinis kiemelis su užlipimu ant stogo, papildantis namų erdvę kintančiais metų laikais.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.