Publikuota: 2020 m. 12 lapkričio d. 09:00
Namai, skirti gyventi. Dizainerio patarimai naujakuriams

Namai_diz_Gurevičius

Namai – tai vieta, kurioje vyksta svarbiausi gyvenimo procesai: kuriama šeima, auginami vaikai. Čia, kaip asmenybės, augame ir patys, susitinkame su draugais, artimaisiais, švenčiame, o kartais ir liūdime – tai vienintelis kampelis pasaulyje, kuriame galime būti patys natūraliausi ir būdami tokie, kokie esame,  jaučiamės saugūs. Yra ne vienas kelias, kuriuo galime pasukti, kurdami mus supančią aplinką. Galima priimti sprendimus, leidžiančius pasiekti, kad kambariai būtų neutralūs ir juose labiau dominuotų mūsų turimi daiktai. Kitas kelias yra skirtas tiems, kurie pažįsta save kaip individą, yra atradę savo pomėgius.  Tarsi paveiksle fonas, namuose esminiais atspirties taškais, nuo kurių priklauso visa kita, tampa grindys ir sienos.

Kūrybinis duetas:

Interjero dizainerė Gintautė Kisieliūtė (www.geekydesign.net)

Interjero dizaineris Vytautas Gurevičius

Šeimos būste, kuriame įsivaizduojame šėlstančius mažus vaikus, paspirtuku lekiančius per kambarius, aukštakulnius avinčią mamą, šunį, nagus mėgstantį įleisti į žemę, galime drąsiai kloti grindis „Pergo“. Namai skirti gyventi. Natūraliomis rievėmis bei šaknų piešiniu dekoruotas pilko sendinto ąžuolo laminatas atrodo prabangiai ir solidžiai.  Šiltas atspalvis bei gana stambios lentos neįpareigoja ir leidžia prie jų derinti įvairiausią sienų dekorą, o laminuotų grindų savybės pasižymi itin geru patvarumu.

SVETAINĖ

Šviesus tapybiškas „BorasTapeter“ gamintojo tapetas ir laisve alsuojantis jo raštas suteikia labai subtilų polėkio jausmą svetainės kambariui. Jūriniai motyvai su laivybos elementais bei simboliais perteikia šiek tiek romantišką atmosferą, tačiau jei kambaryje esama modernių baldų,  sukuriama urbanistinė aplinka – piešinys primena nusilupusias fasado sienas ar seną, istorijas kuždančią dažytą medieną.

DARBO KAMBARYS

Čia ieškome susikaupimo bei galimybės susitelkti, panirti į darbus niekieno neblaškomi. „Scion“ tapetų „Spirit & Soul“ kolekcija leidžia sukurti aplinką, kurioje tarsi užhipnotizuoti „išvalome“ galvą nuo bereikalingų minčių ir jos išsirikiuoja tokiomis pat tvarkingomis, tačiau ne dirbtinai tiesiomis, horizontalėmis. Grafiškos, it ranka nubrėžtos linijos, vietomis virstančios juostomis, sudaro savotišką monotoniją, kuri neužvaldo dėl maloniai tarpusavyje besikeičiančių žemės atspalvių.

MERGAITĖS KAMBARYS

Kiekviena auganti asmenybė turi savitą pasaulio suvokimą, o aplinka, kurioje praleidžiame daug laiko, vaizduotei daro didelę įtaką. „BorasTapeter“ tapetų „Wonderland“ kolekcija – tai idealus būdas susikurti mažytį savitą stebuklų kampelį, kuriame galima atsiduoti fantazijai. Itin malonūs spalviniai tonai bei detalus piešinys puikiai tinka akcentuoti kambario sieną, kurioje vaikas įžiūrės paslaptingą povandeninį pasaulį.

MIEGAMASIS

Mieliausias namų kambarys, kuriame atsiduodame poilsiui ir pramerkę akis pradedame kiekvieną dieną. Šilumą ir jaukumą sukuria gilesni tonai, storesni audiniai, klostės, faktūros bei tekstūros. „Anthology“ tapetai suteikia tūrio ir faktūriškumo, kurį tiesiog norisi paliesti. Blizgus paviršius atspindi saulės spindulius, o toks švytėjimas puikiai nuteikia naujai dienai bei savo aksomišku glotnumu žavi vakare prie romantiško apšvietimo.

Grindų ir tapetų derinio elementai:

1. Scion tapetas, Zing, 110825, „Spirit&Soul“ kolekcija (D. Britanija)
2. Anthology tapetai, Shellac Raffia 110785, Anthology 01 kolekcija (D. Britanija)
3. Boras tapetas, Koralläng 1459, Wonderland kolekcija (Švedija)
4. Pergo laminuotos grindys „Pilkas sendintas ąžuolas“, „Long Plank“ kolekcija (Belgija)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.